Ерікті болу - үлкен батылдық

Ерікті болуға үлкен батылдық пен күш-қуат және жігер керек. Осы мақсатта Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің  студенттері Атырау облыстық жедел-жәрдем станциясында және облыстық диспетчерлік орталықта ерікті түрде қызмет көрсетуде.

Өңіріміз өндірістің орталығы болғандықтан шетелдіктермен түсінісу үшін ағылшын тілі пәні мамандығында оқып жатқан студенттеріміз жедел-жәрдем қызметкерлеріне ағылшын тілін үйретіп, журналиситка мамандығының студенттері жедел-жәрдем станциясының әлеуметтік парақшаларын жүргізумен қатар науқасқа алдын-ала қызмет көрсетуді игеруде және осы бағыттарды көмек қолдарын созуға ерікті түрде қызығушылықтарын арттырып отыр. Ерікті ретінде қызмет көрсетіп жүрген студенттерімізі алдағы уақытта да осындай игі бастаманы жалғастыратындарын жеткізді.