«Қазпошта» экономистердің қонақ дәрісінде

Бүгін 5В050600  «Экономика»  мамандығының   3 курс студенттеріне Экономика кафедрасының ұйымдастыруымен «Логистика» пәнінен "Kazpost" Атырау филиалы  Акционерлік қоғамының сату жөніндегі бас маманы Куантаева Айдана Нурибеккызымен "Көлік логистикасы"тақырыбында "Kazpost"мысалында қонақ дәрісі өтті.

Дәріс барысында Көлік логистикасындағы ақпараттық технологияның қолданылуының маңызы мен келешегіне тоқталып,адамдар мен тауарлардың тиiстi тұтастығын қамтамасыз ететін көлік бизнесін қолдайтын электрондық информациялық - коммуникациялық жүйелер жайлы баяндады. Студенттер қонақ дәрісіне қызығушылық білдіріп, қонаққа көптеген сұрақтар қойды. Сұрақтардың көбісі халыққа жаңа қызмет түрі фулфилмент орталығы мен электрондық сауда жайлы болды.