Білім беру бағдарламаларын талқылады

2020 жылдың 22 қаңтарында i-Space коворкинг орталығында университетіміздің экономика және құқық факультетіндегі, экономика кафедрасының оқу бағдарламаларын талқылау өтті.

«6B04101-Экономика», «6B04102-Маркетинг» бакалавриаттың білім беру бағдарламаларын, «7M04102-Бизнес экономикасы» және «7M04101-Экономика және менеджмент саласындағы бизнес-аналитика» магистрлік бағдарламаларын талқылау кезінде бітіруші экономистер мен маркетологтардың еңбек нарығындағы құзіреттіліктеріне қойылатын қазіргі талаптарды ескере отырып, талқылауға «Даму»кәсіпкерлікті дамыту қоры Атырау филиалының тарту жөніндегі менеджерАндрей Иванович Коровицын, Иманов Амангелді, Атырау облысы бойынша «Атамекен»   кәсіпкерлер палатасыныңадами капиталды дамыту бөлімінің сарапшысы, Набиева Айгүл Ермекқызы, «Қазақстан Республикасы ҰЭМ Бәсекелестікті қорғау және дамыту комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті» РММ басшысының м.а., Утепқалиева Қансұлу Мұсаевна, экономика және құқық факультетінің деканы, Сабирова Рысты Қуандыққызы және экономика кафедрасының аға оқытушылары| Карамулдина А.А., Тажиденова А.Р., Тлепова Г.Б., Курмашева С.О. және Зинуллина А.З.

Пікірталас белсенді түрде өтті, кездесу барысында білім беру бағдарламаларында, атап айтқанда «Маркетинг» бойынша бірқатар ұсыныстар қабылданды, жоғарыда аталған ұйымдармен ғана емес, сонымен қатар қаланың жетекші жұмыс берушілерімен тауарлар өндіруде және жұмыс істеуде ынтымақтастық орнатуға дайын екендігі көрсетілді.