Спартакиада жеңімпаздары анықталды

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.

Спартакиаданың негізгі өткізілу мақсаты - профессор-оқытушылар құрамы және қызметкерлер арасында салауатты өмір салтын кеңінен насихаттау және бұқаралық спортты одан әрі дамыту болып табылады.

Жарысқа қатысушылар қатарында экономика және құқық факультеті, гуманитарлық ғылымдар және өнер факультет, физика,математика және ақпараттық технологиялар факультеті, жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдары факультеті, инновациялық білім беру факультеті, көптілді білім беру факультеті және әскери кафедра, әкімшілік департаменті болды.

Жеңімпаздарды марапаттау үшін сөз алған университет ректоры Идрисов Саламат Нұрмұханұлы  жарысқа қатысушыларға  ризашылығын білдірді.

Дәстүрлі 68-ші спартакиаданың қорытындысы бойынша жүлделі III-ші орынды әкімшілік департаменті, II-ші орынды гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті иеленді. Ал, биылғы жылдың Ректор кубогін экономика және құқық факультеті жеңіп алды.

Біздің профессор-оқытушыларымыз және қызметкерлеріміз университет қабырғасында білім беріп қана қоймай, спортпен айналысып, салауатты өмір салтын қалыптастыру мақсатында үлестерін қосып, жеңіске жетуде.

Жеңіске жеткен қатысушыларымызды құттықтаймыз!

Студенттер арасында ашық турнир өтті

27 Фев 2020 10

Университетіміздің спорт мәдени кешенінде Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 – жылдық мерей тойына орай «Гір спорты мен қол күрестен» студент, жастар (ұлдар, қыздар) арасында ашық турнир өтті.

Қазақстан және шет елдер ЖОО-да оқып келген студенттермен кездесу өтті

26 Фев 2020 23

Бүгін Көптілді білім беру факультетінің ұйымдастыруымен академиялық ұтқырлық бағдарламасымен Қазақстан және шет елдер ЖОО-да оқып келген студенттермен кездесу шарасы өтті.

Олимпиада жеңімпаздары анықталды

24 Фев 2020 38

21 ақпан күні «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында және Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдығына орай дәстүрлі    Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінің ұйымдастыруымен «ТАРИХ ТҰҢҒИЫҒЫНДА» атты тарихшылардың мектеп оқушылары арасында пәндік олимпиадасы өтті.

«Ұлы Дала батыры – Тайманның ұлы Исатай» жинағы жарық көрді

24 Фев 2020 29

2020 жылдың 19 ақпан күні Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Рухани жаңғыру» кеңсесінде  «Мәңгілік ел» ғылыми-зенрттеу орталығының ғылыми қызметкері, қауымдастырылған профессор, ҚР Тарих және қоғамтану ғылымдары Академиясының академигі Аманкелді Шамғоновтың «Ұлы Дала батыры – Тайманның ұлы Исатай» атты кітабының тұсаукесер рәсімі өтті.

Қоғамды басқарудағы технологиялар мен кәсіби этика пәнінен «Мемлекеттік және муниципалды қызметкерлердің кәсіптік этикасы» тақырыбындағы қонақ дәрісі өтті

21 Фев 2020 8

2020 жылдың 21 ақпан күні «Менеджмент» кафедрасында 6В04103 – Экономика және мемлекеттік басқару мамандығының 1 курс студенттеріне пәні бойынша қонақ дәрісі өткізілді.