Перм қаласында ғылыми – тәжірибелік конференция өтті

Ресей Федерациясының Перм қаласында 2019 жылы 7-8 қарашасында Перм мемлекеттік саяси-әлеуметтік мұрағаттың ұйымдастыруымен Ұлы Отан соғысының 75 жылдығына арналған «Патриотическое воспитание в Казахстане на примере Великой Отечественной войны (1941-1945 гг.)»  атты ғылыми – тәжірибелік конференциясы болып өтті.

Конференцияға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемелекеттік университеті «Атырау өлкесінің тарихы, археологиясы және этнографиясы» ғылыми орталығының директоры тарих ғылымдарының докторы, профессор Сапанов Сайпулла Жұмабайұлы қатысып, «Қазақстандықтардың партизан отрядтарындағы ерлігі» атты баяндама жасады.

Конференцияда қарастырылған мәселелер қатарында Ұлы Отан соғысы жылдарындағы Қазақстандықтардың партизан отрядтарындағы ерлігі, тылдағы жұмыс, КСРО террриториясындағы барлау орталықтарының жұмыстары, Ұлы Отан соғысы жылдарындағы бейбіт эвакуациялау және т.б. қарастырылды.