Прагматизм-шынайы мәдениеттің белгісі

Таяуда «ISPACE» коворкинг орталағында 5В050600 Экономика  мамандығының 4 курс студенттерінің ұйымдастыруымен Елбасы Н.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» мақаласы аясында «Прагматизм-шынайы мәдениеттің белгісі» тақырыбында  дөңгелек үстел  өтті.

Кураторы - экономика магистрі Тлепова Гульаим Бердигалиевна.

Мақсаты: Рухани жаңғыруды сипаттау және патриоттық сананы ынталандыратын ұлттық құндылықтарды жаңғырту, студенттердің бойында ұлттық сананы ояту, жас ұрпақ санасына, туған халқына деген құрмет, сүйіспеншілік, мақтаныш сезімін ұялату, ұлттық рухты сіңіру.

Дөңгелек үстелге арнайы келіп, сөз алған қонақтар қатарында «Әлеуметтік-гуманитарлық пәндер» кафедрасының аға оқытушысы, гуманитарлық ғылымдар магистрі Ертелеева Р.Б., Экономика және құқық факультетінің тәрбие жұмыстары бойынша декан орынбасары Масалимова А.Қ. Экономика кафедрасы меңгерушісі э.ғ.к. Сабирова Р.Қ, менеджмент магистрі Тажиденова А.Р., аға лобарант Косаева К.К. болды.