АҚПАРАТ КҮНІ

Ғылыми ақпарат және сирек кездесетін әдебиеттер бөлімінде (105 ауд.),
06 желтоқсан күні профессор-оқытушылар мен магистрант-студенттерге «Жаңадан түскен әдебиеттер» кітап көрмесі ұйымдастырылды.

Оқырмандар назарына: «100 жаңа оқулық» ( 58 атауымен ), «Рухани жаңғыру» бағдарлама аясында жарық көрген Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушыларының ғылыми еңбектері: Х.Б.Табылдиевтің «Атырау облысының тарихы», «Мұрат Мөңкеұлы»-Атырау арыстары сериясы, Қ.Ө.Жүсіптің «Ұлы тұлғалар», Г.Қайырғалиеваның «Қазақ қоғамындағы батырлар институты», А.Ахметтің «Стенограмма по вопросу определения характера движения под предводительством Джанхожи Нурмухамедова», Ш.Нағымұлының «Батыс өлке тарихының тағылымды беттері», А.Шамғоновтың «Ұлы Дала батыры - Тайманның ұлы Исатай», М.Мукашеваның «История журналистики», Т.Жаңабайұлының «Халқымен етене Халел Хакім», Б.Ж.Тұрмағамбетованың «Ән қайнары - Кең Жылыой», т.б. барлығы 112 атауымен басылымдар ұсынылды.

Зор қызығушылық тудырған: «Қазақ тілінің кірме сөздер сөздігі» (Құраст.: Ш.Құрманбайұлы, С.Исақова, Б.Мазамхан, Г.Әлімбек, Г.Мамырбекова, Д.Боранбаев), «Оксфорд экономика сөздігі» (Джон Блак, Нигар Хашимзаде, Гарет Майлз), «Оксфорд әлеуметтік ғылымдар сөздігі» (Крейт Калхун); оқытушыларға оқу бағдарламасына қолданысқа еңгізу мақсатымен таныстырылды.

Ғылыми кітапхана библиографы Абдигазиева Г.Х. библиографиялық шолу жасады, әдіскер Озғанбаева К.Ж., кітапты өңдеу және толықтыру бөлімінің меңгерушісі М.Айыпова басылымдар саны, оқулықтармен қамтамасыз етілуі туралы толық мәлімет берді.

Ғылыми кітапхана