«Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық»

Елбасының «Рухани жаңғыру» мақаласының «100 жаңа оқулық» жобасы аясында бірқатар шетел авторларының еңбектерінің ана тілімізге аударылды. Соған орай бүгін университетімізде көптілді білім беру факультетінің қазақ тілі мен әдебиеті мамандығының 1 курс студенттерінің қатысуымен философия ғылымдарының докторы, профессор Ө.Қ.Бекежанның ұйымдастыруымен «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» тақырыбында ашық сабағы өтті.

Дәріс барасында философиядан қазақтың қоржынына түскен төрт оқулықты атап айтқанда:

1.     Сэр Энтони Джон Патрик Кеннидің «Батыс философиясының жаңа тарихы: Антика философиясы» кітабын Талғат Алтынзер

2.     Дерек Джонстонның «Философияның қысқаша тарихы» кітабын Киікбаева Асылзада

3.     Энтони Кеннидің «Орта ғасыр философия» кітабын насимуллина Азиза таныстырды.

Ашық дәрісте оқулықтар туралы презентация мен видеороликтер көрсетілді. Студенттерді жаңа оқулықтармен қызыға танысып өз пікірлерін білдірді.