Тәуелсіздік күнінде ұстаздар ұлығыланды

Бүгін университетімізде Тәуелсіздік күніне арналған «Тұғыры биік – Тәуелсіздік!» атты салтанатты жиын өтті.

Шараның кіріспе сөзінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректор м.а. Г.С.Жарасова оқу ордамыздың биылғы жеткен жетістіктерін атап өтіп, айрықша мерекемен құттықтады.

Атырау өңірінің тарихы, этнографиясы мен археологиясы ғылыми-зерттеу орталығының директоры С.Ж.Сапанов Тәуелсіздік жылдарындағы жетістіктер туралы баяндады.

Айтулы мерекеге орай Тәуелсіз  Қазақ  елінің дамуына  үлес қосып, кәсіби білікті  мамандар дайындап, еліміздің  зияткерлік әлеуетінің өсуіне және  қазақстандық қоғамның әлеуметтік және рухани-мәдени үдерістерінде өлшеусіз қызмет  етіп жүрген ұстаздар қауымы марапатталды.

Жиын соңы мерекелік концертке ұласты.

Білім беру бағдарламаларын талқылады

23 Янв 2020 19

2020 жылдың 22 қаңтарында i-Space коворкинг орталығында университетіміздің экономика және құқық факультетіндегі, экономика кафедрасының оқу бағдарламаларын талқылау өтті.

Мектепке дейінгі білім алушыларға арналған SUSDEV

22 Янв 2020 30

Бүгін, 22 қаңтар күні №24 «Бақытты балалық шақ» балабақшасында «мектепке дейінгі білімге  тұрақты даму элементтерін енгізу» атты семинар өтті.

ЕЛІМІЗДІҢ ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫНДА 25%-ҒА АРТТЫРЫЛҒАН СТИПЕНДИЯ БЕРІЛЕ БАСТАДЫ

22 Янв 2020 23

ҚР Президенті Қ. Тоқаев Жастар жылының жабылу салтанатында 2020 жылдың қаңтарынан бастап жоғары оқу орындары мен колледж студенттерінің стипендиясы 25 пайызға көтерілетінін мәлімдеді. ҚР Білім және ғылым министрлігі жергілікті атқарушы органдармен бірлесе отырып, Мемлекет басшысының тапсырмасын орындау бойынша шаралар қабылдады.

Ермахан Ибраимов университетімізде қонақта

21 Янв 2020 99

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде бокстан Сидней олимпиадасының чемпионы, халықаралық дәрежедегі спорт шебері Ермахан Ибраимовпен кездесу өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

17 Янв 2020 81

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.