Тәуелсіздік күнінде ұстаздар ұлығыланды

Бүгін университетімізде Тәуелсіздік күніне арналған «Тұғыры биік – Тәуелсіздік!» атты салтанатты жиын өтті.

Шараның кіріспе сөзінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректор м.а. Г.С.Жарасова оқу ордамыздың биылғы жеткен жетістіктерін атап өтіп, айрықша мерекемен құттықтады.

Атырау өңірінің тарихы, этнографиясы мен археологиясы ғылыми-зерттеу орталығының директоры С.Ж.Сапанов Тәуелсіздік жылдарындағы жетістіктер туралы баяндады.

Айтулы мерекеге орай Тәуелсіз  Қазақ  елінің дамуына  үлес қосып, кәсіби білікті  мамандар дайындап, еліміздің  зияткерлік әлеуетінің өсуіне және  қазақстандық қоғамның әлеуметтік және рухани-мәдени үдерістерінде өлшеусіз қызмет  етіп жүрген ұстаздар қауымы марапатталды.

Жиын соңы мерекелік концертке ұласты.