Спартакиада жеңімпаздары анықталды

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құрылғанына 70 жыл толуына орай студенттер арасында ұйымдастырылыған факультетаралық спартакиада өз мәресіне жетті.

Спартакиаданың негізгі мақсаты – студент жастар арасында салауатты өмір салтын кеңінен насихаттап, бұқаралық спортты одан әрі дамытып, аталған жарыстың жеңімпаздары мен жүлдегерлерін анықтап, университет құрама командасына ойыншыларды іріктеу болды.

Дене тәрбиесі кафедрасының ұйымдастыруымен өткен спартакиада студенттер спорттың 8 түрінен, атап айтсақ кіші аяқ добы (ұлдар), гандбол (қыздар), волейбол (ұлдар, қыздар), баскетбол (ұлдар, қыздар), үстел теннисі, шахмат, тоғызқұмалақ, арқан тарту, армрестлингтен бақтарын сынап, жарысқа түскен болатын.

Студенттер арасында өткен спартакиаданың қорытынды есебімен жүлделі I ші орынды инновациялық білім беру факультеті, II ші орынды Физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті, III ші орынды гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті иеленді. Ал, жылпы есеппен IV орынға жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдар факультеті, V орынға экономика және құқық факультеті, VI орынға көптілді білім беру факультеті ие болды.

Ойынға қатысушылар арасынан үздіктері де анықталып марапатқа ие болды.

Білім беру бағдарламаларын талқылады

23 Янв 2020 21

2020 жылдың 22 қаңтарында i-Space коворкинг орталығында университетіміздің экономика және құқық факультетіндегі, экономика кафедрасының оқу бағдарламаларын талқылау өтті.

Мектепке дейінгі білім алушыларға арналған SUSDEV

22 Янв 2020 30

Бүгін, 22 қаңтар күні №24 «Бақытты балалық шақ» балабақшасында «мектепке дейінгі білімге  тұрақты даму элементтерін енгізу» атты семинар өтті.

ЕЛІМІЗДІҢ ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫНДА 25%-ҒА АРТТЫРЫЛҒАН СТИПЕНДИЯ БЕРІЛЕ БАСТАДЫ

22 Янв 2020 23

ҚР Президенті Қ. Тоқаев Жастар жылының жабылу салтанатында 2020 жылдың қаңтарынан бастап жоғары оқу орындары мен колледж студенттерінің стипендиясы 25 пайызға көтерілетінін мәлімдеді. ҚР Білім және ғылым министрлігі жергілікті атқарушы органдармен бірлесе отырып, Мемлекет басшысының тапсырмасын орындау бойынша шаралар қабылдады.

Ермахан Ибраимов университетімізде қонақта

21 Янв 2020 99

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде бокстан Сидней олимпиадасының чемпионы, халықаралық дәрежедегі спорт шебері Ермахан Ибраимовпен кездесу өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

17 Янв 2020 85

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.