"Нұрсұлтан" білім беру орталығының курсы өтті

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде 27-29 қараша аралығанда республикалық «Нұрсұлтан» білім беру орталығының ұйымдастыруымен «Жаңартылған білім беру аясында ЖОО оқытушыларына инновациялық технологияларды оқып үйрену нәтижесінде жаңа педагогикалық технологиялардың әдіс-тәсілдерін оқу-тәрбие процесінде қолдану дағдыларымен, шеберліктерін қалыптастыру» тақырыбы аясында үш күндік білім жетілдіру курсы өтті.

Аталмыш тәжірбие сабақтарын республикалық «Нұрсұлан» білім беру орталығының директоры Бейсенова.Г.Т жүргізіп, өзінің осы уақытқа дейінгі тәжірбиелерімен бөлісті.

Курстың бірінші күні қатысушыларға білім беру жүйесінде маңызды болып табылатын мәселелердің бірі жаңа технологиялырады пайдалану, ақпараттық технология және педагогикалық технологиялар туралы, модульдік оқыту технологиялары, оқыту үдерісінің студент жеке тұлғасына қатысты бейімделу принципінің ұсталуы, студенттің жалпы ғылымдық және арнаулы білімдерді қысқаша түрде базалық білімдер берілген пәннің «логикалық конструкциясын» жобалау арқылы жеке игеруін жылдамдату принциптері туралы айтылып, түсіндірілді. Екінші күні, жаңартылған білім мазмұны бойынша инновациялық технологияларды оқып үйрену нәтижесінде жаңа педагогикалық технологиялардың әдіс-тәсілдерін оқу-тәрбие процесінде қолдану дағдылармен, шеберліктерін қалыптастырып, жаңа технологиялардағы әдіс-тәсілдерді меңгертудегі оқытушының рөлін түсіндіріп, проблемалық оқыту:оқытудың әдіс-тәсілдерді қолдана отырып білімді шығармашылық тұрғыдан меңгертуге жүйелеуін түсіндіру, инновациялық технологияларды оқып-үйрену нәтижесінде студенттерге жаңа технологияларды меңгерту жолдары көрсетілді. Ал, үшінші күні «рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында сана арқылы оқытып, қатысушыларға арналған арнайы жаңартылған білім мазмұны бойынша кіріктірілген сабақтары бойынша шеберлік сағаттары ұйымдастырылды.

Айта кетейік, курсқа университетімізден 25 оқытушы қатысып, тәжібиелерімен бөлісті.

Курс соңында қатысушылардың алған білімдері мен тәжірбиелерін растайтын арнайы республикалық «Нұрсұлтан» білім беру орталығының сертификаты табысталды.

«Болашағым өз қолымда!»

6 Дек 2019

Университетімізде «Болашағым өз қолымда!» тақырыбында жетім балалардың болашақта армандайтын мамандықтары бойынша бір күндік экскурсия өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

5 Дек 2019 19

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құрылғанына 70 жыл толуына орай студенттер арасында ұйымдастырылыған факультетаралық спартакиада өз мәресіне жетті.

Мен көшбасшымын!

4 Дек 2019 14

Осындай тақырыппен Нұр-Сұлтан қаласында интеллектуалды ойындар өтті.
Аталмыш сайыста университетіміздің қаржы және есеп кафедрасы студенттерінен құралған команда жүлделі II орынға ие болды.

Бас жүлде - Жәнияда!

3 Дек 2019 15

Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Атырау облысы бойынша департаментімен ұйымдастырылған "Ақынның қаламы-адалдық алаңы" атты жас ақындар мүшәйрасында қазақ тілі және әдебиеті мамандығының 2 курс (3жылдық) студенті Хайролла Жәния бас жүлдені жеңіп алды.

Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды

3 Дек 2019 20

Дене шынықтыру және спорт мамандығының ІІ курс студенті, каратэ-додан әлем чемпионы, университетіміздің мақтанышы Батырғали Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды.