«Тәуелсіз Қазақстан және Елбасы»

Бүгін Қ.Жұбанов атындағы АӨМУ тарих факультетінің ғылыми кітапхана ұжымының ұйысдастыруымен «Тәуелсіз Қазақстан және Елбасы» Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің күніне арналған кітап көрмесі ұйымдастырылды.  Аталмыш шараға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының қауымдастырылған профессоры Ахметова Ұлжан Төлегенқызы және студенттер қатысып, белсенділік танытты.

Көрменің мақсаты - ата-бабамыздың тәуелсіздік жолындағы ерлігін үлгі етіп, Тәуелсіздік алғаннан кейінгі Қазақстанның дербес мемлекет ретінде қалыптасу тарихына шолу жасап, тұңғыш Президент Н.Ә.Назарбаевтың кемел саясаты мен ерен еңбегі арқасында еліміздің жеткен жетістіктері мен рухани игі өзгерістер белесін көпшілікке таныту болды. Осындай мақсатта ұйымдастырылған көрмеге Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың мерзімді басылымдары қойылды.

Көрме барысында кітапхана бөлім меңгерушісі Э.У.Абдуллина «Нұрсұлтан Назарбаев. Өмірбаян» атты кітабына библиографиялық шолу жасады.