Абилдаев Алмаз Сызғанбайұлы министр қабылдауында болды

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің  «Әлеуметтік – гуманитарлық пәндер» кафедрасының   аға оқытушысы саясаттану ғылымдарының  PhD докторы Абилдаев Алмаз Сызғанбайұлы  2019 жылдың 21-ші қарашасында сыртқы істер министрінің қабылдауында болып, ҚР сыртқы істер министрі Алтай Тілеуберді мырзамен кездесті.

Кездесу барысында жақында құрылған сыртқы саяси зерттеулер институтымен Қазақстанның орталық Азиядағы энергетикалық дипломатия концепциясын бірлесіп жасауға ұсыныс берді. Саясаткер А.Абилдаев ҚР сыртқы саясатының 2014 – 2020 жылдарға арналған концепциясының келесі 2020 жылы бітетініңе назар аударды. Осыған байланысты жаңа стратегиялық құжатта энергетика мәселесін күшейту қажеттігін айтты. Көтерілген сұраққа жауап беріліп және өзара тиімді серіктестік орнатуға ұсыныстар жасалды.