IVРеспубликалық чемпионаты өтті

Қараша айының1-2 күндері Нұр-Сұлтан қаласында  "KazRoboSport-2019" спорттық робототехниканың IVРеспубликалық чемпионаты өтті.

Еліміздің барлық өңірінен 250 қатысушық атысты. Сондай-ақ, көршілер Қырғызстан, Өзбекстаннан мемлекеттерінен командалар қатысты. Чемпионат 6 санатқа бөлінді. Олар: «Эстафета», «Сумомини», «Сумошагающийробот», «Биатлон»кішітоп, «Биатлон»үлкентоп және«Лабиринт». Аталған Республикалық чемпионатқа Физика-математика және ақпараттық технологиялар факультеті, «5В011100-Информатика» мамандығының 4 курс студенті Аманкусова Лаура «Биатлон» (үлкен топ) санаты негізінде қатысып, жалпы қорытынды 6 санат бойынша Атырау облысы жүлделі ІІІ орынды иеленді. Жетекшілік еткендер «TerenOi» директоры Асқар Алдан және Информатика кафедрасының жетекшісі Бекетова Асылай.

ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

30 Окт 2020 13