Қалалық маслихатта өткен ашық есік күні

Қазақстан Республикасының Президенті 2019 жыл "Жастар жылы" деп жариялаған болатын.

Жастардың бүгіні мен болашағына қамқорлық жасауды өз саясатының негізгі мәні деп санайтын Атырау қалалық маслихат пен Мемлекеттік және жергілікті басқару мамандығы арасында меморандум жасаған еді. Бүгінгі таңда Жастарға мемлекеттік қызметтің қыр-сырын таныстыру мақсатында өткен жиында маслихат хатшысы Ринат Бауыржанұлы Джанглишов, маслихат депутаты Алибек Аманжанұлы Семгалиев, қала әкімінің кеңесшісі Айнур Наубекова мен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Экономика және құқық факультетінің Мемлекеттік және жергілікті басқару мамандығының 3 және 4 курс студенттері арасында еркін форматта өткен шарада, студенттер өздерін мазалаған сұрақтарын ортаға салып жауаптарын алған болатын. Өткен жиында жаңа білім меңгеру және жақсы мамандық алу басты назарда болу керектігі туралы айтып, жастар саясатын жетілдіру бойынша өндірістік тәжірибеден өтетін 4ші курстың 6 студентіне рұқсат қағазын тапсырды.

Ілья Жақанов "Отан" орденімен марапатталды

12 Дек 2019 23

Тәуелсіздік күні қарсаңында бірқатар азамат мемлекеттік наградалармен марапатталды, - деп хабарлайды Tengrinews.kz тілшісі Ақорда сайтына сілтеме жасап.

Парасаттылық мектебі ашылды

12 Дек 2019 21

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Атырау облысы департаментінің тапсырмасымен «Педагогика» кафедра-лабораториясының ұйымдастыруымен «Парасаттылық мектебі» ашылды.

«Қазақстанның аграрлық тарихының мәселелері: дәстүр, тәжірибе, әдіснама»

12 Дек 2019 46

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында белгілі тарихшы, тарих ғылымдарының докторы, профессор Алдар Сарсенұлы Сарсеновтың 70 жас мерейтойына орай «Қазақстанның аграрлық тарихының мәселелері: дәстүр, тәжірибе, әдіснама» атты халықаралық ғылыми-практикалық конференция өтті.

Ел азаматы

12 Дек 2019 14

Ұлт тарихы қай уақытта да ел зиялыларының жіті назарында. Оның сан қатпарлы белестері мен күрделі кезеңдерін зерделеу, оларды өзара салыстыра ерекшеліктерін анықтау, нәтижелерін айқындау — тарихшылардың алдындағы күрделі міндет.

«Тәуелсіздік және рухани жаңғыру»

11 Дек 2019 27

Бүгін 16 желтоқсан Тәуелсіздік күніне орай  гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінің, әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедрасының аға-оқытушысы Ертелеева Роза Бекесовнаның ұйымдастыруымен «Тәуелсіздік және рухани жаңғыру» тақырыбында шара өтті.