Қалалық маслихатта өткен ашық есік күні

Қазақстан Республикасының Президенті 2019 жыл "Жастар жылы" деп жариялаған болатын.

Жастардың бүгіні мен болашағына қамқорлық жасауды өз саясатының негізгі мәні деп санайтын Атырау қалалық маслихат пен Мемлекеттік және жергілікті басқару мамандығы арасында меморандум жасаған еді. Бүгінгі таңда Жастарға мемлекеттік қызметтің қыр-сырын таныстыру мақсатында өткен жиында маслихат хатшысы Ринат Бауыржанұлы Джанглишов, маслихат депутаты Алибек Аманжанұлы Семгалиев, қала әкімінің кеңесшісі Айнур Наубекова мен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Экономика және құқық факультетінің Мемлекеттік және жергілікті басқару мамандығының 3 және 4 курс студенттері арасында еркін форматта өткен шарада, студенттер өздерін мазалаған сұрақтарын ортаға салып жауаптарын алған болатын. Өткен жиында жаңа білім меңгеру және жақсы мамандық алу басты назарда болу керектігі туралы айтып, жастар саясатын жетілдіру бойынша өндірістік тәжірибеден өтетін 4ші курстың 6 студентіне рұқсат қағазын тапсырды.