Әбіштің XX томдығы

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдығымен бірге қазақ прозасының кеңістігін кеңейткен кемеңгер жазушы Әбіш Кекілбаевтың 80 жылдығы орайлас келіп отыр.

Осы орайда, университетімізде түрлі шаралар ұйымдастырып, көңіл қуантарлық сәттер орын алуда. Соның бірі - Әбіш Кекілбаевтың XX томдығы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне және университет жанынан құрылған Әбіш Кекілбаев орталығына арнайы тарту етілді.

Яғни, Атырау облысы әкімдігінің қолдауымен халық жазушысы, Еңбек ері Әбіш Кекілбаевтың XX томдығы жарыққа шыққан болатын. Осы жинақты жазуышының жары Клара Жұмабаева қара шаңырағымызға арнайы тарту етіп, университет кітапханасын тағы да бір ұлы тұлғаның жинағымен толықтырды.