ҰЛТТЫҚ ВАЛЮТА - ТЕҢГЕ КҮНІ

Қазақ елі үшін мән-маңызы жағынан беделі жоғары тұрған бір күн бар.

Ол – ұлттық валютамыз теңгенің айналымға енген күні.  Осы күн елімізде сонымен қатар, қаржыгерлердің кәсіби мерекесі ретінде де аталып өтіледі. Осы атаулы күндерге орай Экономика және құқық факультетінің Қаржы және есеп кафедрасы студенттер арасында олардыңғылыми-зерттеу қызметіне деген таланттары мен қабілеттерін анықтау мақсатында«Үздік эссе» байқауын өткізді. Конкурс нәтижесін комиссия іріктеп, қорытындысын шығарған болатын. Ұйымдастырылған шараға «Қазақстан Республикасының Ұлттық банкі» Республикалық мемлекеттік мекемесінің Атырау филиалының өкілі Кадыргазиев Талгат Максотович қатысып, студенттерді І,ІІ,ІІІ дәрежелі дипломдарымен марапаттап, құттықтады. Факультет деканы К.М.Утепкалиева және кафедра меңгерушісі Э.М.Адиетова «Үздік эссе» байқауына қатысушы студент жетекшілеріне алғыс білдірді.

Ілья Жақанов "Отан" орденімен марапатталды

12 Дек 2019 23

Тәуелсіздік күні қарсаңында бірқатар азамат мемлекеттік наградалармен марапатталды, - деп хабарлайды Tengrinews.kz тілшісі Ақорда сайтына сілтеме жасап.

Парасаттылық мектебі ашылды

12 Дек 2019 20

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Атырау облысы департаментінің тапсырмасымен «Педагогика» кафедра-лабораториясының ұйымдастыруымен «Парасаттылық мектебі» ашылды.

«Қазақстанның аграрлық тарихының мәселелері: дәстүр, тәжірибе, әдіснама»

12 Дек 2019 45

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында белгілі тарихшы, тарих ғылымдарының докторы, профессор Алдар Сарсенұлы Сарсеновтың 70 жас мерейтойына орай «Қазақстанның аграрлық тарихының мәселелері: дәстүр, тәжірибе, әдіснама» атты халықаралық ғылыми-практикалық конференция өтті.

Ел азаматы

12 Дек 2019 14

Ұлт тарихы қай уақытта да ел зиялыларының жіті назарында. Оның сан қатпарлы белестері мен күрделі кезеңдерін зерделеу, оларды өзара салыстыра ерекшеліктерін анықтау, нәтижелерін айқындау — тарихшылардың алдындағы күрделі міндет.

«Тәуелсіздік және рухани жаңғыру»

11 Дек 2019 27

Бүгін 16 желтоқсан Тәуелсіздік күніне орай  гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінің, әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедрасының аға-оқытушысы Ертелеева Роза Бекесовнаның ұйымдастыруымен «Тәуелсіздік және рухани жаңғыру» тақырыбында шара өтті.