КӘСІПКЕРЛІК ДАҒДЫЛАРЫН ОҚЫТУДЫҢ ҚҰНДЫЛЫҒЫ

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі «Атамекен» Ұлттық кәсіпкерлер палатасымен бірлесіп, Қазақстан Республикасы Президентінің «Игілік баршаға! Сабақтастық. Әділдік. Өрлеу» сайлауалды бағдарламасы және Жастар жылын өткізу жөніндегі жол картасы аясында өскелең ұрпақтың кәсіпкерлік белсенділігін ынталандыру мақсатында мемлекеттік тапсырманы іске асыру аясында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Экономика және құқық факультетінің 21 профессор-оқытушылар құрамы университеттің 1617 студенттеріне «Кәсіпкерлік негіздері» курсын оқытуда.

Жас ұрпақты еңбек нарығында бағдарлану үшін қажетті дағдылар мен ойлауға үйретудің маңызы өте зор. Қазіргі жас ұрпақ, білім алушылар жаңашыл ойлауды меңгерген, бейімделген, ұдайы өзгеріп отыратын еңбек нарығында бағдарлану бейімділігіне ие тұлға болуға ұмтылуы керек. Экономика және құқық факультетінің профессор-оқытушылар құрамыстуденттерді кәсіпкерлікке оқытуда оларды неғұрлым креативті ойлауға және олардың өзіне сенімді болуын әрі табысқа жету үшін белгілі бір тәуекелдерге бара алуын ынталандыруға бағыттап, экономикалық және әлеуметтік жағынан жан-жақты дамуына бағыт-бағдар беріп, оқытуда.

Жаңа ұрпақтарды кәсіпкерлікке оқыту - еліміздің экономикасының өсуіне ықпал ететінбасты фактор!