Қаржы және есеп кафедрасындағы елеулі жетістіктер

Ғылым - уақыт пен кеңістікте бар, зерттеуге болатын шынайы нақты нәрселердің заңдары мен қағидаларын, тәртібі мен құрылымын объективті түсіндіретін, эксперимент пен бақылауға негізделіп, жүйелі түсінік қалыптастыратын таным саласы.  «Білім – бақтың жібермейтін қазығы», – депті Мұхтар Әуезов.

«Білім – бақтың жібермейтін қазығы», – депті Мұхтар Әуезов. Дүниедегі ескірмейтін асыл зат – ол білім мен ғылым.   Қаржы және есеп кафедрасы 2019-2020 оқу жылын тағы да жетістікпен бастап, «ZIAT» ғылыми-әдістемелік орталығы ұйымдастырған «Ғылыми шолу» атты ІІ Республикалық оқушылар мен студенттердің ғылыми-зерттеу сайысында кафедра оқытушыларының жетекшілігімен студенттер жүлделі орындар алды.

Атап айтсақ:

1.5В050800-Есеп және аудит мамандығының 3 курс студенті Маратова Эльмира жүлделі І орын (жетекшісі: э.ғ.к. Адиетова Э.М.; аға оқытушы Альдешова С.Б.);

2. 5В050800-Есеп және аудит мамандығының 4 курс студенті Төлеуғалиев Ақылбек жүлделі І орын (жетекшісі: аға оқытушы Хамидуллина Ж.Б.);

3. 5В050900-Қаржы мамандығының 4 курс студенті Кадимова Дария жүлделі ІІІ орын (жетекшісі: аға оқытушы Қанатова А.Ж., оқытушы Жубанова С.Б.).

Білім беру бағдарламаларын талқылады

23 Янв 2020 36

2020 жылдың 22 қаңтарында i-Space коворкинг орталығында университетіміздің экономика және құқық факультетіндегі, экономика кафедрасының оқу бағдарламаларын талқылау өтті.

Мектепке дейінгі білім алушыларға арналған SUSDEV

22 Янв 2020 47

Бүгін, 22 қаңтар күні №24 «Бақытты балалық шақ» балабақшасында «мектепке дейінгі білімге  тұрақты даму элементтерін енгізу» атты семинар өтті.

ЕЛІМІЗДІҢ ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫНДА 25%-ҒА АРТТЫРЫЛҒАН СТИПЕНДИЯ БЕРІЛЕ БАСТАДЫ

22 Янв 2020 34

ҚР Президенті Қ. Тоқаев Жастар жылының жабылу салтанатында 2020 жылдың қаңтарынан бастап жоғары оқу орындары мен колледж студенттерінің стипендиясы 25 пайызға көтерілетінін мәлімдеді. ҚР Білім және ғылым министрлігі жергілікті атқарушы органдармен бірлесе отырып, Мемлекет басшысының тапсырмасын орындау бойынша шаралар қабылдады.

Ермахан Ибраимов университетімізде қонақта

21 Янв 2020 115

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде бокстан Сидней олимпиадасының чемпионы, халықаралық дәрежедегі спорт шебері Ермахан Ибраимовпен кездесу өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

17 Янв 2020 87

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.