Құқықтану мамандығының студенттері және ПОҚ құрамымен кездесу өткізді

Қыркүйек айының 19 күні Х.Досмухамедов атындағы Атырау Мемлекеттік университетінде Атырау облысы Әділет департаменті және Құқықтану мамандығының студенттері және ПОҚ құрамымен кездесу өткізілді.

Атырау облысы Әділет департаменті басшысының орынбасары А.А Айнабеков және Атырау облысы адвокаттар алқасының төрайымы:А.Қ.Омарова., ӘД құқықтық түсіндіру және халыққа заңгерлік қызмет көрсету бөлімінің басшысы: Н.М. Елубаева., Заң кеңесшілер палатасының төрағасы Н.А.Мүбарак 2019 жылдың 2 қыркүйегінде өткен президент жолдауын негізге ала отырып, «Адвокаттық қызмет және заң көмегі туралы» ҚР заңының негізгі бағыттары туралы насихаттау және түсіндіру үшін баяндама жасалып білім алушыларға құқықтық мәлімет берілді.

Кездесу соңында студенттер мен халыққа адвокаттық қызмет көрсетудің бағыттары мен ерекшеліктері, Азаматтық істер бойынша сотта құқықты қорғау аясында сұрақтар талқыланып, оларға толық жауаптар берілді.