Студенттер кәсіпкерлік негіздерін оқуда

Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 3-4 курс студенттері кәсіпкерлік негіздерін бойынша білім алуда.

"Экономика және құқық" факультетінің оқытушылары маркетинг, баға белгілеу, қаржылық есеп, стартап-мәдениет және басқа да мәселелер бойынша білім беруде. "Атамекен" кәсіпкерлер палатасы ҚР Білім және ғылым министрлігі бекіткен арнайы бағдарлама әзірлеген болатын. Бағдарлама теориялық сабақтардан, ойын түріндегі практикалық тапсырмалардан, бизнес-кейстерді, бизнес-ойындарды талдаудан тұрады. Оқытушылар үшін арнайы семинарлар ұйымдастырылған. Сонымен қатар, Atameken онлайн-платформасында студенттер мен барлық ниет білдірушілер қосымша білім ала алады.

Жазушы Ақжанов Жан Мұхарабұлымен кездесу өтті

18 Ноя 2019 8

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне жазушы Ақжанов Жан  Мұхарабұлы келіп, студенттермен кездесті.

«GUITAR» кеші өтті

15 Ноя 2019 69

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті, музыка және өнер кафедра студенттерінің ұйымдастыруымен «GUITAR» кеші  өтті.

Облыстық байқау өз мәресіне жетті

15 Ноя 2019 140

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ұйымдастырылған қазақтың заңғар жазушысы Әбіш Кекілбаевқа арналған облыстық байқау өз мәресіне жетті.

Әбіштің XX томдығы

15 Ноя 2019 150

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдығымен бірге қазақ прозасының кеңістігін кеңейткен кемеңгер жазушы Әбіш Кекілбаевтың 80 жылдығы орайлас келіп отыр.

Әлем назарындағы Әбіш

15 Ноя 2019 75

Көрнекті мемлекет қайраткері, Қазақстанның Еңбек ері, Халық жазушысы, мемлекеттік сыйлықтың лауреаты Әбіш Кекілбаев- жүректерді жан жылуымен ерітіп, проза әлемінің биік шыңдарын өз еркіне бағындырған дара тұлға.