Абылай - қола медаль иегері

1-2 қараша күндері Ресейдің Казань қаласында белбеу күресінен ерлер мен әйелдер арасында XVII Әлем чемпионаты өтті.

40-қа жуық мемлекеттен 200-ден аса спортшы қатысқан жарыста ел намысын атыраулық спортшы, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің дене шынықтыру және спорт мамандығының 3 курс студенті Абылай Амандық қорғаған болатын.

Классикалық стиль бойынша сынға түскен жерлесіміз аса ауыр салмақ дәрежесінде төрт кездесу өткізіп, әлемдік сынның қола жүлдесін жеңіп алды.

Абылай іріктеу кезеңдерінде Ресей, Тәжікстан және Әзірбайжан елдерінің өкілдерін ұтса, жартылай финалда тағы бір жарыс қожайынына есе жіберіп, қола жүлдеге ие болды.

Айта кету керек, атыраулық спортшы 2017 жылы Астанада өткен әлем чемпионатында да қола жүлдегер атанған болатын.

Үміткерлер арасында дебат өтті

26 Сен 2022 38

Тәлімгерлік жоба тұжырымдамасы өз жұмысын бастады

26 Сен 2022 50