Жұмыс берушілермен байланыс тұрақты

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Бейнелеу өнері және дизайн кафедрасы мамандар дайындау сапасын жақсарту мақсатында жұмыс берушілермен тығыз байланыста жұмыс жасайды. Оқу жылының басынан басынан бері Ш.Сариев атындағы Атырау облыстық қолданбалы-сәндік өнер музейі кафедраның қатысуымен бірнеше іс-шаралар ұйымдастырды.

Жалпы Ш.Сариев атындағы Атырау облыстық қолданбалы-сәндік өнер музейі мен Атырау университеті арасында тығыз шығармашылық байланыс орнатылған. Ш.Сариев атындағы Атырау облыстық қолданбалы-сәндік өнер музейі мен университеттің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасы арасында 2018 жылы қаңтар айында қабылданған іскерлік-әріптестік байланыс орнату туралы меморандум негізінде түрлі іс-шаралар ұйымдастырылып келеді. «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының оқытушылары мен студенттері тұрақты түрде музей алаңында өтетін түрлі көрмелерге белсене қатысады.
Атап айтқанда, 18 қазанда кафедра оқытушылары мен студенттері Қазақстан Республикасы Суретшілер және Дизай нерлер одағының мүшесі Рахметов Мұрат Сафиоллаұлының «Өмір-өзен» жеке шығармашылық көрмесіне қатысқан болатын.
25 қазанда болашақ суретшілеріміз осы музей ұйымдастырған «Музей түніне» барып, мастер-кластарға қатысты.

«GUITAR» кеші өтті

15 Ноя 2019 38

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті, музыка және өнер кафедра студенттерінің ұйымдастыруымен «GUITAR» кеші  өтті.

Облыстық байқау өз мәресіне жетті

15 Ноя 2019 66

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ұйымдастырылған қазақтың заңғар жазушысы Әбіш Кекілбаевқа арналған облыстық байқау өз мәресіне жетті.

Әбіштің XX томдығы

15 Ноя 2019 116

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдығымен бірге қазақ прозасының кеңістігін кеңейткен кемеңгер жазушы Әбіш Кекілбаевтың 80 жылдығы орайлас келіп отыр.

Әлем назарындағы Әбіш

15 Ноя 2019 46

Көрнекті мемлекет қайраткері, Қазақстанның Еңбек ері, Халық жазушысы, мемлекеттік сыйлықтың лауреаты Әбіш Кекілбаев- жүректерді жан жылуымен ерітіп, проза әлемінің биік шыңдарын өз еркіне бағындырған дара тұлға.

Әбіш Кекілбаев туралы айшықты ойлар

15 Ноя 2019 69

Қазақстанның Еңбек Ері, Қазақстанның халық жазушысы, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік сыйлығының иегері, қазақ әдебиетінің классигі, көрнекті мемлекет және қоғам қайраткері Әбіш Кекілбаев туралы білмейтін қазақ кемде-кем. Бүгін назарларыңызға жазушы туралы «Әбіш Кекілбаев – замана заңғары, сөз зергері» атты республикалық ғылыми-практикалық конференцияда  айтылған орамды ойлар топтамасын ұсынамыз.