«Autumn Ball» кеші өтті

Кеше Халел Досмұхамедов атындағы Атырау Мемлекеттік университетінде «Autumn  Ball» атты күзгі бал кеші өтті!

Жыл сайынғы 1 курс студенттері арасында ауқымды түрде өтетін күзгі балл кеші биылда өз жалғасын тапты.

Факультет студенттері арасында өткен күзгі балл кешіне барлық студенттер жиналып, қатысушыларға қолдау көрсетті.

Жарысқа түскен жұптар көрермендерді әр кезеңге өз ерекшеліктерімен дайындалып, креативті шоуларымен таң қалдырды.

Сайыс қорытындысы бойынша, бас жүлде көптілді білім беру факультетіне, бірінші орын гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетіне, екінші орын жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдары факультетіне, үшінші орын иновациялық білім беру факультетіне берілді. Сонымен қатар, басқа қатысушы факультеттер әртүрлі номинациялармен марапатталды.