«ASUMIT» қайырымдылық қорының «Жан жылуы – өмір шуағы» атты жылдық есеп беру концерті өтті

25 қазан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінің Жастар саясаты департаментінің жанынан құрылған «ASUMIT» қайырымдылық қорының ұйымдастыруымен «70 жылдыққа 70 нақты қадам» жобасы аясында «Жан жылуы – өмір шуағы» атты жылдық есеп беру концерті өтті.

Іс-шара барысында университет проректорлары сөз сөйлеп, қайырымдылыққа өз еріктерімен белсенділік танытып, жақсылық жасауға атсалысып жүрген студенттерге зор алғыстарын білдірді.

«ASUMIT» қайырымдылық қоры - қайырымдылыққа зәру адамдарға арналған түрлі жобалар мен акцияларды жүзеге асырып келеді. Сонымен қатар қарттар үйі мен балалар үйіне барып, тегін концерттер мен шығармашылық кештер өткізеді.

Осы   қайырымдылыққа зәру адамдарға арналған түрлі жобалар мен акцияларды жүзеге асырып жүрген ұйым профессор-оқытушылар мен студенттердің қайырымдылық іс-шараларға араласуына себепші болады.