АтМу студенттері университеттің проректорлары дайындаған тағамдардан дәм татты

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің проректорлары №3 жатақхананың асханасында кешкі ас дайындады.

Мәзір бірнеше тағамнан тұрды. Университет ректоры м.а. Гүлжан Жарасова өз қолымен дәмі тіл үйірер палау жасап, ғылым жөніндегі проректор Саламат Нұрмұханұлы Идрисов қой сойып, қазан асты. Қазақтың ұлттық асы бесбармақтың нанын да өз қолымен даярлады. Әлеуметтік мәселелер және жастар саясаты жөніндегі проректор Ләйлә Қойшығұлова манты мен салат жасап, шебер аспаз екенін көрсетті.

Ел мен елді татуластыруды, жақсылар мен жайсандарды құрметтеуді, өздерінің мырзалық, мәрттік үлгілі, өнегелі қасиеттері мен артықшылықтарын, ел дәулетін қазақ кең дастарқаны арқылы яғни ас, қонақасы арқылы көрсеткен. Міне, бүгін университетіміздің ғылымы мен тәрбиесін дамыту үшін тынбай еңбек етіп жүрген басшылар студенттерге арнап “Проректорлар асханасы", яғни #as_bolsyn_challenge арқылы сол дәстүрімізді дәріптей білді. Кеште проректорлар жатақхана студенттеріне арнап дәмді кешкі ас дайындап қана қоймай, жақсы көңіл-күй сыйлады.

Балалар үйіндегі "Asu Kids" лагері

1 Июн 2020 54

1 Маусым – Халықаралық Балаларды қорғау күніне орай Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Жастар саясаты департаменті мен университетіміздің белсенді студенттерінен, ерікті жастарынан құрылған "AsUmit" қайырымдылық қорының ұйымдастыруымен «Asu Kids» балалар лагерінің ашылу салтанаты онлайн түрде өтті.

ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

29 Май 2020 32

Құттықтау сазды бағдарламасының осы аптадағы шығарылымы 25 - 31 мамыр аралығындағы дүниеге келген әріптестерімізді құттықтауға арналды.