АтМу студенттері университеттің проректорлары дайындаған тағамдардан дәм татты

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің проректорлары №3 жатақхананың асханасында кешкі ас дайындады.

Мәзір бірнеше тағамнан тұрды. Университет ректоры м.а. Гүлжан Жарасова өз қолымен дәмі тіл үйірер палау жасап, ғылым жөніндегі проректор Саламат Нұрмұханұлы Идрисов қой сойып, қазан асты. Қазақтың ұлттық асы бесбармақтың нанын да өз қолымен даярлады. Әлеуметтік мәселелер және жастар саясаты жөніндегі проректор Ләйлә Қойшығұлова манты мен салат жасап, шебер аспаз екенін көрсетті.

Ел мен елді татуластыруды, жақсылар мен жайсандарды құрметтеуді, өздерінің мырзалық, мәрттік үлгілі, өнегелі қасиеттері мен артықшылықтарын, ел дәулетін қазақ кең дастарқаны арқылы яғни ас, қонақасы арқылы көрсеткен. Міне, бүгін университетіміздің ғылымы мен тәрбиесін дамыту үшін тынбай еңбек етіп жүрген басшылар студенттерге арнап “Проректорлар асханасы", яғни #as_bolsyn_challenge арқылы сол дәстүрімізді дәріптей білді. Кеште проректорлар жатақхана студенттеріне арнап дәмді кешкі ас дайындап қана қоймай, жақсы көңіл-күй сыйлады.

Жазушы Ақжанов Жан Мұхарабұлымен кездесу өтті

18 Ноя 2019 7

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне жазушы Ақжанов Жан  Мұхарабұлы келіп, студенттермен кездесті.

«GUITAR» кеші өтті

15 Ноя 2019 68

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті, музыка және өнер кафедра студенттерінің ұйымдастыруымен «GUITAR» кеші  өтті.

Облыстық байқау өз мәресіне жетті

15 Ноя 2019 139

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ұйымдастырылған қазақтың заңғар жазушысы Әбіш Кекілбаевқа арналған облыстық байқау өз мәресіне жетті.

Әбіштің XX томдығы

15 Ноя 2019 149

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдығымен бірге қазақ прозасының кеңістігін кеңейткен кемеңгер жазушы Әбіш Кекілбаевтың 80 жылдығы орайлас келіп отыр.

Әлем назарындағы Әбіш

15 Ноя 2019 75

Көрнекті мемлекет қайраткері, Қазақстанның Еңбек ері, Халық жазушысы, мемлекеттік сыйлықтың лауреаты Әбіш Кекілбаев- жүректерді жан жылуымен ерітіп, проза әлемінің биік шыңдарын өз еркіне бағындырған дара тұлға.