«Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады»

14 қазан күні  Университеттің 70 жылдығын қарсы алуға арналған 70 қадам бағдарламасы аясында Стандарттау күніне арналған «Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады» тақырыбындағы  физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті, физика және техникалық пәндер кафедрасының ұйымдастыруымен  дөңгелек үстел болып өтті.

Дөңгелек  үстелге  стандарттау және сертификаттау саласындағы мамандар мен 5В073200-Стандарттау және сертификаттау мамандығының студенттері қатысты.

Балалар үйіндегі "Asu Kids" лагері

1 Июн 2020 54

1 Маусым – Халықаралық Балаларды қорғау күніне орай Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Жастар саясаты департаменті мен университетіміздің белсенді студенттерінен, ерікті жастарынан құрылған "AsUmit" қайырымдылық қорының ұйымдастыруымен «Asu Kids» балалар лагерінің ашылу салтанаты онлайн түрде өтті.

ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

29 Май 2020 32

Құттықтау сазды бағдарламасының осы аптадағы шығарылымы 25 - 31 мамыр аралығындағы дүниеге келген әріптестерімізді құттықтауға арналды.