Жаңа оқу жылында - жаңа жетістіктер

Жаңа оқу жылында - жаңа жетістіктер! Қаржы және есеп кафедрасы 2019-2020 оқу жылын маңызды жетістікпен бастап отыр. Кафедра меңгерушісі, э.ғ.к. Э.М.Адиетова, аға оқытушылар С.Б.Альдешова және А.Ж.Қанатова Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» атты бағдарламалық мақаласын кеңінен насихаттау мақсатында «Білім өркениеті» ұлттық инновациялық ғылыми-зерттеу орталығының жастар жылына орай ұйымдастырған «Үздік жас ғалым-2019» атты республикалық байқаудың жеңімпаздары атанды.

Сонымен қатар, 5В050800-Есеп және аудит мамандығының студенті Тегисбаева Аида (жетекшісі э.ғ.к. Г.Т.Ахметова) Қазан федералдық университеті ұйымдастырған халықаралық «Ғылымды тану - 2019» конкурсынан «Ғылыми ойлаудың ерекшелігі» атты номинациясынан жүлделі ІІ орын алса, 5В050900-Қаржы мамандығының студенті Отаров Даулет (жетекшісі аға оқытушы М.С.Дарисқалиева) атаулы конкурстың «Discovery-2019» номинациясы бойынша жүлделі ІІІ орынмен марапатталды. Бұл жаңа оқу жылының керемет бастамасы. Қаржы және есеп кафедрасы ұжымы студенттер мен ғалымдардың ғылыми-зерттеушілік шеберліктерін және шығармашылық белсенділігін дамыту жолындағы жұмысын қарқынды түрде жалғастыратын болады.

ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

29 Май 2020 5

Құттықтау сазды бағдарламасының осы аптадағы шығарылымы 25 - 31 мамыр аралыгындағы дүниеге келген әріптестерімізді құттықтауға арналды.

«ӨТКЕНДІ ЕСТЕ САҚТАЙМЫЗ» атты эссе байқауы өтті

29 Май 2020 29

ХХ ғасырдағы саяси қуғын-сүргін - мыңдаған жазықсыз адамдардың қаны мен көз жасына суарылған тарихымыздың шерлі беттерінің бірі екендігі шындық.

«Ұлы даланың ұлы ақыны - Абай!»

28 Май 2020 34

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қазақ халқының ұлы ақыны, ағартушысы Абай Құнанбайұлының 175 жылдық мерейтойына арналған тәрбиелік шара онлайн түрде өтті.

Жаңа ахуал білім және ғылым жүйесін түбегейлі реформалауды талап етеді

28 Май 2020 46

Ұлттық қоғамдық сенім кеңесінің үшінші отырысы пандемияға байланысты онлайн-форматта өтті. Мемлекет басшысы Қасым-Жомарт Тоқаев төрағалық еткен жиында адам капиталын дамыту, білім беру, денсаулық сақтау мәселелері талқыланды.