Жаңа оқу жылында - жаңа жетістіктер

Жаңа оқу жылында - жаңа жетістіктер! Қаржы және есеп кафедрасы 2019-2020 оқу жылын маңызды жетістікпен бастап отыр. Кафедра меңгерушісі, э.ғ.к. Э.М.Адиетова, аға оқытушылар С.Б.Альдешова және А.Ж.Қанатова Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» атты бағдарламалық мақаласын кеңінен насихаттау мақсатында «Білім өркениеті» ұлттық инновациялық ғылыми-зерттеу орталығының жастар жылына орай ұйымдастырған «Үздік жас ғалым-2019» атты республикалық байқаудың жеңімпаздары атанды.

Сонымен қатар, 5В050800-Есеп және аудит мамандығының студенті Тегисбаева Аида (жетекшісі э.ғ.к. Г.Т.Ахметова) Қазан федералдық университеті ұйымдастырған халықаралық «Ғылымды тану - 2019» конкурсынан «Ғылыми ойлаудың ерекшелігі» атты номинациясынан жүлделі ІІ орын алса, 5В050900-Қаржы мамандығының студенті Отаров Даулет (жетекшісі аға оқытушы М.С.Дарисқалиева) атаулы конкурстың «Discovery-2019» номинациясы бойынша жүлделі ІІІ орынмен марапатталды. Бұл жаңа оқу жылының керемет бастамасы. Қаржы және есеп кафедрасы ұжымы студенттер мен ғалымдардың ғылыми-зерттеушілік шеберліктерін және шығармашылық белсенділігін дамыту жолындағы жұмысын қарқынды түрде жалғастыратын болады.

Қалалық маслихатта өткен ашық есік күні

21 Ноя 2019 12

Қазақстан Республикасының Президенті 2019 жыл "Жастар жылы" деп жариялаған болатын.

Экокампуста өткен дөңгелек үстел

21 Ноя 2019 11

Экология департаментінің ұйымдастыруымен Экокампусты дамыту бөлімінің қызметкерлері мен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің экология кафедрасының оқытушылары қаланың барлық супермаркеттерінің өкілдерін шақыруымен дөңгелек үстелге қатысты.

70 жылдық қарсаңындағы жүздесу

20 Ноя 2019 40

Бүгін университетімізде Аманкелді Кеңшілікұлы бастаған бірқатар өнер қайраткерлері қонақта болды. Айта кетейік, өңірімізде   RAHYMZHAN FEST атты Рахымжан Отарбаевтың ІІІ республикалық театр фестивалі өтуде. Фестивальге келген қонақтар Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне арнайы ат басын бұрып, профессор-оқытушылармен, студенттермен кездесті. Аталмыш кездесу  қара шаңырағымыздың 70 жылдығына орай  «70 жылдыққа - 70 тұлғамен кездесу» шарасы аясында өтті.

Жаңашыл оқытушы

20 Ноя 2019 25

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті «Бейнелеу өнер  және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр Эльмира Жұмабаева әрқашан ізденгіштігімен, жаңа форматтағы сабақтар өткізуімен студенттер алдында беделге ие болған ұстаз.

Ирак Қасымұлымен кездесу өтті

20 Ноя 2019 44

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қара шаңырағымыздың 70 жылдығына орай  «70 жылдыққа -70 тұлғамен кездесу» аясында  ҚР Еңбек сіңірген заңгері, «Құрмет» орденінің иегері Елекеев Ирак Қасымұлымен кездесу  өтті. Кездесуге университетіміздің профессор-оқытушылары мен құқықтану мамандығында білім алушы студенттер қатысты.