Профессор Сапанов C.Ж "Сарайшық музей-қорығы тарихы" атты монографияның тұсаукесеріне қатысты

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ жанындағы «Атырау өлкесінің тарихы, археологиясы және этнографиясы» ғылыми – зерттеу орталығының директоры т.ғ.д., профессор Сапанов С.Ж. "Сарайшық" мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығының 20 жылдығына байланысты, музей-қорық директоры Ә. Мұқтар мен Ж. Диярованың "Сарайшық музей-қорығы тарихы" атты монографиясының тұсаукесеріне қатысты.

Тұсаукесер Атырау қаласы Ғ.Сланов атындағы ғылыми-әмбебап кітапханада өтті.

Тұсаукесерге отандық белгілі ғалымдар мен алыс жақын шетелден келген қонақтар қатысты.

«JAS QALAM» ЖАС ЖУРНАЛИСТЕР ФОРУМЫ ӨТТІ

14 Окт 2019 17

11 қазан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  республикалық «JAS QALAM»  жастар журналистикасын дамыту жобасының форумы өтті.

Х.Досмұхамедов атындағы АМУ-дағы Эразмус күндері

11 Окт 2019 75

2019 жылдың 10-11 қазан аралығында Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Эразмус күндері өтуде.

«Ағаш отырғызу» акциясы өтті

11 Окт 2019 47

Айналаны көгалдандыру – жалпыға ортақ ізгі міндет. Бүгін университетімізде "70 жылдыққа 70 нақты қадам" жобасы аясында «Ағаш отырғызу» акциясы өтті.

ҚР Білім және ғылым министрі Атырау университетінде

11 Окт 2019 83

Бүгін ресми сапармен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне ҚР Білім және Ғылым министрі А.Аймағамбетов келді.

Телеарнадағы ашық сабақ

10 Окт 2019 28

Таяуда "Атырау" телеарнасында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің журналистика  мамандығының 1 курс студенттеріне арналған ашық сабақ өтті.