Маржан Ершумен кездесу

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ғылыми кеңес залында ақын, аудармашы, филология ғылымдарының кандидаты, университет түлегі Маржан Ершумен «Феномен» кітабы бойынша кездесу болып өтті.

Аталмыш шараның алғы сөзі Атырау университетінің ғылыми жұмыстар және халықаралық байланыс жөніндегі проректоры Идирисов Саламат Нұрмұханұлына берілді. Проректор кездесуге арнайы келген  университет түлегі Маржан Ершуге алғысын білдіріп, сөз кезегін берді.
Сонымен қатар, музыка және өнер кафедрасының доценті Мақыш Зайытқызы Гайсинаға да сөз кезегі берілді.
Кездесу барысында Ерік Құманғалиевке арналған арнайы видеофильм көрсетіліп, шараға қатысушылар арасынан ойларын білдірген қонақтарымызға арнайы дискілер мен кітаптар тапсырылды.
Кездесу соңында Маржан Ершуге университет атынан арнайы алғыс хат тапсырылып, гүл шоқтары берілді және университет ұжымы мен студенттері естелік суретке түсті.