Маржан Ершумен кездесу

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ғылыми кеңес залында ақын, аудармашы, филология ғылымдарының кандидаты, университет түлегі Маржан Ершумен «Феномен» кітабы бойынша кездесу болып өтті.

Аталмыш шараның алғы сөзі Атырау университетінің ғылыми жұмыстар және халықаралық байланыс жөніндегі проректоры Идирисов Саламат Нұрмұханұлына берілді. Проректор кездесуге арнайы келген  университет түлегі Маржан Ершуге алғысын білдіріп, сөз кезегін берді.
Сонымен қатар, музыка және өнер кафедрасының доценті Мақыш Зайытқызы Гайсинаға да сөз кезегі берілді.
Кездесу барысында Ерік Құманғалиевке арналған арнайы видеофильм көрсетіліп, шараға қатысушылар арасынан ойларын білдірген қонақтарымызға арнайы дискілер мен кітаптар тапсырылды.
Кездесу соңында Маржан Ершуге университет атынан арнайы алғыс хат тапсырылып, гүл шоқтары берілді және университет ұжымы мен студенттері естелік суретке түсті.

«JAS QALAM» ЖАС ЖУРНАЛИСТЕР ФОРУМЫ ӨТТІ

14 Окт 2019 10

11 қазан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  республикалық «JAS QALAM»  жастар журналистикасын дамыту жобасының форумы өтті.

Х.Досмұхамедов атындағы АМУ-дағы Эразмус күндері

11 Окт 2019 73

2019 жылдың 10-11 қазан аралығында Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Эразмус күндері өтуде.

«Ағаш отырғызу» акциясы өтті

11 Окт 2019 43

Айналаны көгалдандыру – жалпыға ортақ ізгі міндет. Бүгін университетімізде "70 жылдыққа 70 нақты қадам" жобасы аясында «Ағаш отырғызу» акциясы өтті.

ҚР Білім және ғылым министрі Атырау университетінде

11 Окт 2019 75

Бүгін ресми сапармен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне ҚР Білім және Ғылым министрі А.Аймағамбетов келді.

Телеарнадағы ашық сабақ

10 Окт 2019 27

Таяуда "Атырау" телеарнасында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің журналистика  мамандығының 1 курс студенттеріне арналған ашық сабақ өтті.