Маржан Ершумен кездесу

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ғылыми кеңес залында ақын, аудармашы, филология ғылымдарының кандидаты, университет түлегі Маржан Ершумен «Феномен» кітабы бойынша кездесу болып өтті.

Аталмыш шараның алғы сөзі Атырау университетінің ғылыми жұмыстар және халықаралық байланыс жөніндегі проректоры Идирисов Саламат Нұрмұханұлына берілді. Проректор кездесуге арнайы келген  университет түлегі Маржан Ершуге алғысын білдіріп, сөз кезегін берді.
Сонымен қатар, музыка және өнер кафедрасының доценті Мақыш Зайытқызы Гайсинаға да сөз кезегі берілді.
Кездесу барысында Ерік Құманғалиевке арналған арнайы видеофильм көрсетіліп, шараға қатысушылар арасынан ойларын білдірген қонақтарымызға арнайы дискілер мен кітаптар тапсырылды.
Кездесу соңында Маржан Ершуге университет атынан арнайы алғыс хат тапсырылып, гүл шоқтары берілді және университет ұжымы мен студенттері естелік суретке түсті.

Білім беру бағдарламаларын талқылады

23 Янв 2020 21

2020 жылдың 22 қаңтарында i-Space коворкинг орталығында университетіміздің экономика және құқық факультетіндегі, экономика кафедрасының оқу бағдарламаларын талқылау өтті.

Мектепке дейінгі білім алушыларға арналған SUSDEV

22 Янв 2020 30

Бүгін, 22 қаңтар күні №24 «Бақытты балалық шақ» балабақшасында «мектепке дейінгі білімге  тұрақты даму элементтерін енгізу» атты семинар өтті.

ЕЛІМІЗДІҢ ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫНДА 25%-ҒА АРТТЫРЫЛҒАН СТИПЕНДИЯ БЕРІЛЕ БАСТАДЫ

22 Янв 2020 23

ҚР Президенті Қ. Тоқаев Жастар жылының жабылу салтанатында 2020 жылдың қаңтарынан бастап жоғары оқу орындары мен колледж студенттерінің стипендиясы 25 пайызға көтерілетінін мәлімдеді. ҚР Білім және ғылым министрлігі жергілікті атқарушы органдармен бірлесе отырып, Мемлекет басшысының тапсырмасын орындау бойынша шаралар қабылдады.

Ермахан Ибраимов университетімізде қонақта

21 Янв 2020 99

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде бокстан Сидней олимпиадасының чемпионы, халықаралық дәрежедегі спорт шебері Ермахан Ибраимовпен кездесу өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

17 Янв 2020 85

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.