ХАММЕТОВ АСЫЛБЕК 75 ЖАСТА

4-інші қазан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде физика математика, және ақпараттық технологиялар факультетінің ұйымдатыруымен  «Бағдарламалық инженерия» кафедрасының ардагер ұстазы Хамметов Асылбек Хамметұлының мерейлі 75 жасқа толуына арналған салтанатты отырысы өтті.

Ардагер ұстазымыздың өмірбаянын және еңбек жолын физика, математика және ақпараттық технологиялар факультетінің деканы тех.ғ.д., профессор Кенжеғұлов Бекет Зинешұлы таныстырды.
Ардагер ұстазымыз Хамметов Асылбек Хамметұлын көптеген шәкірттері 75 жас мерей тойымен құттықтауға келді. Олардың ішінде: «Өрлеу» біліктілікті арттыру ұлттық орталығының филиалы Атырау облысы бойынша педагогикалық қызметкерлердің біліктілігін арттыру институтының директоры педагогика ғылымдарының кандидаты, профессор - Ғалымжанова Маржан Әнесқызы. «Тұрғын үй құрылыс жинақ банкі» Атырау облыстық филиалының директоры - Құрман Нұрбол Оразбайұлы, Атырау облыстық шахмат федерациясының вице-президенті - Сабырбай Ғайсин, А.Жангелдин атындағы орта мектеп директоры –Хабиба Мариям Тауфихқызы ұстаздарын құттықтап алғыс хаттармен марапаттады.

Білім беру бағдарламаларын талқылады

23 Янв 2020 36

2020 жылдың 22 қаңтарында i-Space коворкинг орталығында университетіміздің экономика және құқық факультетіндегі, экономика кафедрасының оқу бағдарламаларын талқылау өтті.

Мектепке дейінгі білім алушыларға арналған SUSDEV

22 Янв 2020 44

Бүгін, 22 қаңтар күні №24 «Бақытты балалық шақ» балабақшасында «мектепке дейінгі білімге  тұрақты даму элементтерін енгізу» атты семинар өтті.

ЕЛІМІЗДІҢ ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫНДА 25%-ҒА АРТТЫРЫЛҒАН СТИПЕНДИЯ БЕРІЛЕ БАСТАДЫ

22 Янв 2020 34

ҚР Президенті Қ. Тоқаев Жастар жылының жабылу салтанатында 2020 жылдың қаңтарынан бастап жоғары оқу орындары мен колледж студенттерінің стипендиясы 25 пайызға көтерілетінін мәлімдеді. ҚР Білім және ғылым министрлігі жергілікті атқарушы органдармен бірлесе отырып, Мемлекет басшысының тапсырмасын орындау бойынша шаралар қабылдады.

Ермахан Ибраимов университетімізде қонақта

21 Янв 2020 115

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде бокстан Сидней олимпиадасының чемпионы, халықаралық дәрежедегі спорт шебері Ермахан Ибраимовпен кездесу өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

17 Янв 2020 87

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.