ХАММЕТОВ АСЫЛБЕК 75 ЖАСТА

4-інші қазан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде физика математика, және ақпараттық технологиялар факультетінің ұйымдатыруымен  «Бағдарламалық инженерия» кафедрасының ардагер ұстазы Хамметов Асылбек Хамметұлының мерейлі 75 жасқа толуына арналған салтанатты отырысы өтті.

Ардагер ұстазымыздың өмірбаянын және еңбек жолын физика, математика және ақпараттық технологиялар факультетінің деканы тех.ғ.д., профессор Кенжеғұлов Бекет Зинешұлы таныстырды.
Ардагер ұстазымыз Хамметов Асылбек Хамметұлын көптеген шәкірттері 75 жас мерей тойымен құттықтауға келді. Олардың ішінде: «Өрлеу» біліктілікті арттыру ұлттық орталығының филиалы Атырау облысы бойынша педагогикалық қызметкерлердің біліктілігін арттыру институтының директоры педагогика ғылымдарының кандидаты, профессор - Ғалымжанова Маржан Әнесқызы. «Тұрғын үй құрылыс жинақ банкі» Атырау облыстық филиалының директоры - Құрман Нұрбол Оразбайұлы, Атырау облыстық шахмат федерациясының вице-президенті - Сабырбай Ғайсин, А.Жангелдин атындағы орта мектеп директоры –Хабиба Мариям Тауфихқызы ұстаздарын құттықтап алғыс хаттармен марапаттады.

«JAS QALAM» ЖАС ЖУРНАЛИСТЕР ФОРУМЫ ӨТТІ

14 Окт 2019 17

11 қазан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  республикалық «JAS QALAM»  жастар журналистикасын дамыту жобасының форумы өтті.

Х.Досмұхамедов атындағы АМУ-дағы Эразмус күндері

11 Окт 2019 76

2019 жылдың 10-11 қазан аралығында Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Эразмус күндері өтуде.

«Ағаш отырғызу» акциясы өтті

11 Окт 2019 47

Айналаны көгалдандыру – жалпыға ортақ ізгі міндет. Бүгін университетімізде "70 жылдыққа 70 нақты қадам" жобасы аясында «Ағаш отырғызу» акциясы өтті.

ҚР Білім және ғылым министрі Атырау университетінде

11 Окт 2019 83

Бүгін ресми сапармен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне ҚР Білім және Ғылым министрі А.Аймағамбетов келді.

Телеарнадағы ашық сабақ

10 Окт 2019 28

Таяуда "Атырау" телеарнасында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің журналистика  мамандығының 1 курс студенттеріне арналған ашық сабақ өтті.