ҚАЗАҚСТАН ХАЛҚЫ АССАМБЛЕЯСЫНЫНЫҢ АЛҒЫС ХАТЫ

24 қыркүйекте Нұр-Сұлтан қаласында Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінде Қазақстан халқы Ассамблеясы кафедралары Республикалық қауымдастығының кеңейтілген мәжілісі өтті.

Жиында еліміздегі ҚХА кафедраларының Мемлекет басшысы Қ.К. Тоқаевтың халыққа Жолдауын түсіндіруге қатысуы туралы мәселелер талқыланды.  Шараға республиканың жоғары оқу орындары ҚХА кафедралары мен орталықтарының өкілдері, Қазақстан Республикасы Президент Әкімшілігінің, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің жаупты тұлғалары қатысты. Пленарлық отырыста Қазақстан халқы Ассамблеясы Төрағасының орынбасары Ж.Қ. Түймебаев, Қазақстан халқы Ассамблеясы кафедралары Республикалық қауымдастығының төрағасы, ҚХА Кеңесінің мүшесі, экономика ғылымдарының докторы А.А. Башмаков өз баяндамаларында ҚХА құрылымдарына жүктелген жаңа міндеттерімен таныстырды.
 Мәжілісте үш облыстарының Қазақстан халқы Ассамблеясы кафедралары мен орталықтарының  басшыларына алғыс хаттар табысталды. Солардың қатарында Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-зерттеу институтының директоры, тарих ғылымдарының докторы, профессор Жанна Үркінбайқызы Қыдыралина Қазақстан халқы Ассамблеясы Төрағасының орынбасары-Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі Қазақстан халқы Ассамблеясы Хатшылығының меңгерушісі, филология ғылымдарының докторы, профессор Ж. Қ. Түймебаевтың қолынан алғыс хатпен марапатталды.

«JAS QALAM» ЖАС ЖУРНАЛИСТЕР ФОРУМЫ ӨТТІ

14 Окт 2019 17

11 қазан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  республикалық «JAS QALAM»  жастар журналистикасын дамыту жобасының форумы өтті.

Х.Досмұхамедов атындағы АМУ-дағы Эразмус күндері

11 Окт 2019 76

2019 жылдың 10-11 қазан аралығында Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Эразмус күндері өтуде.

«Ағаш отырғызу» акциясы өтті

11 Окт 2019 47

Айналаны көгалдандыру – жалпыға ортақ ізгі міндет. Бүгін университетімізде "70 жылдыққа 70 нақты қадам" жобасы аясында «Ағаш отырғызу» акциясы өтті.

ҚР Білім және ғылым министрі Атырау университетінде

11 Окт 2019 83

Бүгін ресми сапармен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне ҚР Білім және Ғылым министрі А.Аймағамбетов келді.

Телеарнадағы ашық сабақ

10 Окт 2019 29

Таяуда "Атырау" телеарнасында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің журналистика  мамандығының 1 курс студенттеріне арналған ашық сабақ өтті.