ҚАЗАҚСТАН ХАЛҚЫ АССАМБЛЕЯСЫНЫНЫҢ АЛҒЫС ХАТЫ

24 қыркүйекте Нұр-Сұлтан қаласында Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінде Қазақстан халқы Ассамблеясы кафедралары Республикалық қауымдастығының кеңейтілген мәжілісі өтті.

Жиында еліміздегі ҚХА кафедраларының Мемлекет басшысы Қ.К. Тоқаевтың халыққа Жолдауын түсіндіруге қатысуы туралы мәселелер талқыланды.  Шараға республиканың жоғары оқу орындары ҚХА кафедралары мен орталықтарының өкілдері, Қазақстан Республикасы Президент Әкімшілігінің, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің жаупты тұлғалары қатысты. Пленарлық отырыста Қазақстан халқы Ассамблеясы Төрағасының орынбасары Ж.Қ. Түймебаев, Қазақстан халқы Ассамблеясы кафедралары Республикалық қауымдастығының төрағасы, ҚХА Кеңесінің мүшесі, экономика ғылымдарының докторы А.А. Башмаков өз баяндамаларында ҚХА құрылымдарына жүктелген жаңа міндеттерімен таныстырды.
 Мәжілісте үш облыстарының Қазақстан халқы Ассамблеясы кафедралары мен орталықтарының  басшыларына алғыс хаттар табысталды. Солардың қатарында Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-зерттеу институтының директоры, тарих ғылымдарының докторы, профессор Жанна Үркінбайқызы Қыдыралина Қазақстан халқы Ассамблеясы Төрағасының орынбасары-Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі Қазақстан халқы Ассамблеясы Хатшылығының меңгерушісі, филология ғылымдарының докторы, профессор Ж. Қ. Түймебаевтың қолынан алғыс хатпен марапатталды.

Қазақстан және шет елдер ЖОО-да оқып келген студенттермен кездесу өтті

26 Фев 2020 14

Бүгін Көптілді білім беру факультетінің ұйымдастыруымен академиялық ұтқырлық бағдарламасымен Қазақстан және шет елдер ЖОО-да оқып келген студенттермен кездесу шарасы өтті.

Олимпиада жеңімпаздары анықталды

24 Фев 2020 29

21 ақпан күні «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында және Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдығына орай дәстүрлі    Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінің ұйымдастыруымен «ТАРИХ ТҰҢҒИЫҒЫНДА» атты тарихшылардың мектеп оқушылары арасында пәндік олимпиадасы өтті.

«Ұлы Дала батыры – Тайманның ұлы Исатай» жинағы жарық көрді

24 Фев 2020 22

2020 жылдың 19 ақпан күні Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Рухани жаңғыру» кеңсесінде  «Мәңгілік ел» ғылыми-зенрттеу орталығының ғылыми қызметкері, қауымдастырылған профессор, ҚР Тарих және қоғамтану ғылымдары Академиясының академигі Аманкелді Шамғоновтың «Ұлы Дала батыры – Тайманның ұлы Исатай» атты кітабының тұсаукесер рәсімі өтті.

Қоғамды басқарудағы технологиялар мен кәсіби этика пәнінен «Мемлекеттік және муниципалды қызметкерлердің кәсіптік этикасы» тақырыбындағы қонақ дәрісі өтті

21 Фев 2020 7

2020 жылдың 21 ақпан күні «Менеджмент» кафедрасында 6В04103 – Экономика және мемлекеттік басқару мамандығының 1 курс студенттеріне пәні бойынша қонақ дәрісі өткізілді.

«Мемлекеттік қызмет мемлекеттік басқарудың құқықтық институты ретінде» тақырыбындағы қонақ дәрісі өтті

21 Фев 2020 6

2020 жылдың 21 ақпанында сағат 10.30-да «Менеджмент» кафедрасында 5В051000–Мемлекеттік және жергілікті басқару мамандығының 3 курс студенттеріне пәні бойынша қонақ дәрісі өткізілді.