Жауынгерлік ойындардан жүлдемен оралды

2019 жылдың 29 тамызымен 5 қыркүйек аралығында Оңтүстік Корея елінің Чхонджу (Chungju) қаласында Оңтүстік Кореяның Мәдениет, спорт және туризм министірлігінің, Сыртқы істер министірлігінің, Ғаламдық спорт федерациялары қауымдастығының, Әлемдік күрес өнері қауымдастығының, ЮНЕСКО (UNESKO) және UWW (Біріккен Күрес Әлемі) секілді ұйымдарының ұйымдастыруымен «Дүниежүзілік жауынгерлік ойындар» өтті. Ойынға жүзден аса мемлекеттердің спортшылары спорттың отыз түрінен бақ сынасты. Осы ойындарда университетіміздің Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының аға оқытушысы, халықаралық дәрежедегі төреші Хабиров Рафаэль Ралитұлы ұлттық күресіміз қазақ күресімен қырғыз күресі «Алыштан» төрешілік етіп, әділ төрешілік еткені үшін ұйымдастыру комитетінен арнай медальмен және сертификатпен марапатталды.

«JAS QALAM» ЖАС ЖУРНАЛИСТЕР ФОРУМЫ ӨТТІ

14 Окт 2019 16

11 қазан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  республикалық «JAS QALAM»  жастар журналистикасын дамыту жобасының форумы өтті.

Х.Досмұхамедов атындағы АМУ-дағы Эразмус күндері

11 Окт 2019 75

2019 жылдың 10-11 қазан аралығында Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Эразмус күндері өтуде.

«Ағаш отырғызу» акциясы өтті

11 Окт 2019 46

Айналаны көгалдандыру – жалпыға ортақ ізгі міндет. Бүгін университетімізде "70 жылдыққа 70 нақты қадам" жобасы аясында «Ағаш отырғызу» акциясы өтті.

ҚР Білім және ғылым министрі Атырау университетінде

11 Окт 2019 82

Бүгін ресми сапармен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне ҚР Білім және Ғылым министрі А.Аймағамбетов келді.

Телеарнадағы ашық сабақ

10 Окт 2019 28

Таяуда "Атырау" телеарнасында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің журналистика  мамандығының 1 курс студенттеріне арналған ашық сабақ өтті.