"ICE CREAM Party" іс-шарасы өтті

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Жастар саясаты департаментінің ұйымдастыруымен 1-курс студенттеріне арналған "ICE CREAM Party" іс-шарасы өтті.

Мақсаты: 1-курс студенттерін бейресми түрде студент атануларымен құттықтау және университеттің мәдени-рухани, тәрбиелік бағыттағы жасалатын жұмыстарының алғашқы баспалдағымен таныстыру. Кеш шымылдығын Университеттің әлеуметтік мәселелер және жастар саясаты жөніндегі проректоры Қойшығұлова Ляйла Ерболатқызы  ашып, жүрекжарды тілегін білдірді: - Біздің университетті таңдағандарыңыз үшін мың алғыс! Сіздердей талапкерлерді студенттер қатарына қабылдау- біз үшін үлкен мәртебе. Қазақстанның кемел келешегі мен жарқын болашағы- сіздер. Білім мен ғылым жолындағы қадамдарыңыз құтты болсын! Оқу орнының қызыққа толы іс-шараларына белсенділік танытып, абыройын асқақтатуда өз үлестеріңізді қосады деп сенім білдіремін!
Кештің қорытындысы би алаңына ұласты. Студенттер үшін әртүрлі бағытта жасалатын іс-шаралар қашанда жалғасын таба береді!