Мемлекет басшысы мұнайлы өлкеде

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спорттық-мəдени кешенінде Президентіміз Қ. Тоқаевтың қатысуымен Қазақстан мұнайының 120 жылдығына арналған салтанатты жиын  өтті.

Мемлекет басшысы Қасым-Жомарт Тоқаев өзінің Атырау облысына жасаған жұмыс сапарында алдымен мұнай мекемелерін аралап, атқарылған жұмыстарына өз бағасын берді. Содан соң, университетіміздің спорттық мәдени кешенінде өткен мерекелік концертті тамашалады.

Аталмыш шараға , мемлекет басшысымен қатар энергетика министрі Қанат Бозымбаев, экология, геология және табиғи ресурстар министрі Мағзұм Мырзағалиев, «Самұрық-Қазына «ҰӘҚ» АҚ Басқарма Төрағасы Ахметжан Есімов, «Лукойл» ААҚ Ресей мұнай-газ компаниясының президенті Вагит Алекперов, сондай-ақ «Теңізшевройл», «NCOC» және «Қарашығанақ Петролеум Оперейтинг» компанияларының басшылары қатысты.