Қайрали - жолдама иесі

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің "бағдарламалық инженерия" кафедрасының студенті "IT-ПЛАНЕТА 2018/19" XII Халықаралық олимпиадасының финалисті атанды.

Студентіміз Ашигалиев Кайрали "IT-Планета 2018/19" Ақпараттық технологиялар саласындағы XII Халықаралық олимпиаданың іріктеу кезеңдерінен сәтті өтіп, 4-7 қазан аралығында Мәскеуде "МИСиС"ұлттық технологиялық зерттеу университетінің базасында өтетін финалға жолдама алды. Бұл жарыс Ресей Федерациясында құрылған ақпараттық технологиялар саласындағы ең ауқымды іс-шаралардың бірі болып табылады және АТ-білім беру сапасын арттыру мақсатында Ресейдің, сондай-ақ ТМД елдерінің білім беру институттары мен бизнес құрылымдарын жақындастыруға бағытталған.

Салтанатты марапаттау рәсімі 7 қазанда өтеді, онда барлық сынақтардан сәтті өткен жеңімпаздардың есімдері жарияланады және ақпараттық технологиялар саласындағы "IT-Планета 2018/19" XII Халықаралық олимпиадасы аясында үздік жетістіктерге жеткен оқу орындары анықталады. Финалдың жеңімпаздары дипломдармен, медальдармен, сондай-ақ жарыстың ұйымдастырушылары мен серіктестерінен бағалы сыйлықтармен марапатталады.

Біздің студент Ашиғалиев Кайралиге сәттілік тілейміз!