Тимур - «Тілдарын» жеңімпазы

Тимур  - «Тілдарын» жеңімпазы

Таяуда университетімізде «Тілдарын» облыстық олимпиадасы өтті. 9 үміткер қатысқан сайыста жастар қазақ, орыс, ағылшын тілдерінен білімдерін сынады.

Атырау облыстық Тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының қолдауымен, "Жеті Жарғы" қоғамдық қорының ұйымдастыруымен өткен шарада Атырау облысының жоғары жəне арнаулы білім беретін оқу орындарынан бөлек шетелдік университеттерден 18-22 жас аралығындағы үш тілді  жетік меңгерген 9 адам сайысты. Үміткерлер экранда көрсетілген суреттің мазмұнын үш тілде баяндап, берілген мәтінге ілеспе аударма жасады, кейін мемлекеттік тілде эссе жазудан сынға түсті.  Бұл сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен «Физика, математика және ақпараттық технологиялар» факультетінің, математика мамандығының 3-курс студенті Мұхамбеталиев Тимур жəне «Көптілді білім беру» факультетінің екі шетел тілі мамандығының 4-курс студенті Ғилатова Шаттық қатынасып, нəтижесінде Мұхамбеталиев Тимур 1-орын иеленіп, республикалық олимпиадаға жолдама алды.
Дереккөз: AtyrauTV

«JAS QALAM» ЖАС ЖУРНАЛИСТЕР ФОРУМЫ ӨТТІ

14 Окт 2019 17

11 қазан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  республикалық «JAS QALAM»  жастар журналистикасын дамыту жобасының форумы өтті.

Х.Досмұхамедов атындағы АМУ-дағы Эразмус күндері

11 Окт 2019 75

2019 жылдың 10-11 қазан аралығында Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Эразмус күндері өтуде.

«Ағаш отырғызу» акциясы өтті

11 Окт 2019 47

Айналаны көгалдандыру – жалпыға ортақ ізгі міндет. Бүгін университетімізде "70 жылдыққа 70 нақты қадам" жобасы аясында «Ағаш отырғызу» акциясы өтті.

ҚР Білім және ғылым министрі Атырау университетінде

11 Окт 2019 83

Бүгін ресми сапармен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне ҚР Білім және Ғылым министрі А.Аймағамбетов келді.

Телеарнадағы ашық сабақ

10 Окт 2019 28

Таяуда "Атырау" телеарнасында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің журналистика  мамандығының 1 курс студенттеріне арналған ашық сабақ өтті.