Тимур - «Тілдарын» жеңімпазы

Тимур  - «Тілдарын» жеңімпазы

Таяуда университетімізде «Тілдарын» облыстық олимпиадасы өтті. 9 үміткер қатысқан сайыста жастар қазақ, орыс, ағылшын тілдерінен білімдерін сынады.

Атырау облыстық Тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының қолдауымен, "Жеті Жарғы" қоғамдық қорының ұйымдастыруымен өткен шарада Атырау облысының жоғары жəне арнаулы білім беретін оқу орындарынан бөлек шетелдік университеттерден 18-22 жас аралығындағы үш тілді  жетік меңгерген 9 адам сайысты. Үміткерлер экранда көрсетілген суреттің мазмұнын үш тілде баяндап, берілген мәтінге ілеспе аударма жасады, кейін мемлекеттік тілде эссе жазудан сынға түсті.  Бұл сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен «Физика, математика және ақпараттық технологиялар» факультетінің, математика мамандығының 3-курс студенті Мұхамбеталиев Тимур жəне «Көптілді білім беру» факультетінің екі шетел тілі мамандығының 4-курс студенті Ғилатова Шаттық қатынасып, нəтижесінде Мұхамбеталиев Тимур 1-орын иеленіп, республикалық олимпиадаға жолдама алды.
Дереккөз: AtyrauTV