Құрметті абитуриенттер!

Жергілікті бюджет қаражаты есебінен (акимат гранты) 232 білім беру гранттары тағайындалды.

Қосымша Білім және ғылым министрлігі көпбалалы және атаулы әлеуметтік көмек алушы отбасыларына 220 білім беру гранты тағайындалды.
       Ол туралы 26.07.2019ж. "Атырау" және "Прикаспийская коммуна" облыстық газеттеріне жарияланған болатын.
       Аталған конкурске қатысу үшін міндетті түрде абитуриентте маусым айындағы өткен ҰБТ-дан шектік балл бар сертификаты болу керек.
        Құжаттарды қабылдау тамыз айының 5-10 күндері аралығында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде жүргізіледі (Акимат өкілдері сол жерде болады).

АтМу студенттері университеттің проректорлары дайындаған тағамдардан дәм татты

18 Окт 2019 89

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің проректорлары №3 жатақхананың асханасында кешкі ас дайындады.

Айсұлу Тәжіғалиқызы мерейлі 70 жаста

18 Окт 2019 48

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Иран орталығында университетіміздің қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының профессоры, ұстаз Айсұлу Тәжіғалиқызының 70 жас мерей тойына арналған жиын өтті.

Ақбаянды жеңісімен құттықтаймыз!

18 Окт 2019 47

Атырауда Жұмекен Нәжімеденов атындағы көркемсөз оқу шеберлерінің республикалық сайысы өтті.

«Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады»

18 Окт 2019 36

14 қазан күні  Университеттің 70 жылдығын қарсы алуға арналған 70 қадам бағдарламасы аясында Стандарттау күніне арналған «Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады» тақырыбындағы  физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті, физика және техникалық пәндер кафедрасының ұйымдастыруымен  дөңгелек үстел болып өтті.

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы кездесу өтті

18 Окт 2019 45

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында Атырау облыстық Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) жанынан құрылған Республикалық Арнайы мониторинг топтың мүшелерімен  кездесу өтті.