РЕКТОРЛАР ТАРИХЫ. 14-БӨЛІМ.

Дереккөз: YouTube

Әбіштің XX томдығы

15 Ноя 2019 32

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдығымен бірге қазақ прозасының кеңістігін кеңейткен кемеңгер жазушы Әбіш Кекілбаевтың 80 жылдығы орайлас келіп отыр.

Әлем назарындағы Әбіш

15 Ноя 2019 25

Көрнекті мемлекет қайраткері, Қазақстанның Еңбек ері, Халық жазушысы, мемлекеттік сыйлықтың лауреаты Әбіш Кекілбаев- жүректерді жан жылуымен ерітіп, проза әлемінің биік шыңдарын өз еркіне бағындырған дара тұлға.

Әбіш Кекілбаев туралы айшықты ойлар

15 Ноя 2019 34

Қазақстанның Еңбек Ері, Қазақстанның халық жазушысы, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік сыйлығының иегері, қазақ әдебиетінің классигі, көрнекті мемлекет және қоғам қайраткері Әбіш Кекілбаев туралы білмейтін қазақ кемде-кем. Бүгін назарларыңызға жазушы туралы «Әбіш Кекілбаев – замана заңғары, сөз зергері» атты республикалық ғылыми-практикалық конференцияда  айтылған орамды ойлар топтамасын ұсынамыз.

Ирандық профессор университетімізде

15 Ноя 2019 12

Шетелдік ғалымдарды шақыру бағдарламасы аясында 6 қарашадан бастап бізде қонақта Тарбиат Модарес университетінің (Тегеран қ.) қауымдастырылған профессоры Давуд Седигизаде (Davoud Sedigizadeh) - жасанды интеллект және машиналық оқыту саласындағы белгілі ғалым жұмысын бастады.

Ғылыми-практикалық дөңгелек үстел өтті

15 Ноя 2019 7

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерейтойын қарсы алу алдында «Университетіміздің 70 жылдығына – 70 қадам» бағдарламасы аясында түрлі жұмыстар жалғасын табуда.