Меморандумға қол қойылды

Атырау облыстық полиция басқармасы, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен М.Бөкенбаев атындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты арасында үш жақты меморандумға қол қойылды

16 шілдедегі кездесу барысында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры м.а., п.ғ.к., профессор Жарасова Г.С., Атырау облысының полиция бөлімінің бастығы, полиция полковнигі Умбетқалиев К.Б., М.Бөкенбаев атындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институтының меңгерушісі, заң ғылымдарының кандидаты, профессор, полиция полковнигі А.М. Сайтбеков арасында үш жақты меморандумға қол қойылды.

Меморандумның мақсаты жастарға кәсіби бағдар беру, қылмыстың алдын-алу және болашақ заңгерлерді тәжірибеге бағдарланған оқытуды қамтамасыз ету болып табылады. Сондай-ақ, оқу жылының басынан бастап Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің базасында заңнама және тәртіпке оқыту орталығы ашылады, оның міндеттері ынтымақтастық және ішкі істер органдарының жұмысына деген қызығушылықты арттыру, Атырау қаласындағы Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің заң факультеті студенттерінің заң мектебінде бастауыш кәсіптік даярлықтан өтуіне ықпал ету.

Бұл бастама болашақ мамандардың кәсіби және әлеуметтік бейімделуі бойынша білім беру мекемелері мен жұмыс беруші арасындағы тығыз ынтымақтастықтың нәтижесі болып табылады. Білім алушылар оқу үрдісінің алғашқы кезеңдерінде полиция қызметкері ретінде жұмысқа қосыла алады.

АтМу студенттері университеттің проректорлары дайындаған тағамдардан дәм татты

18 Окт 2019 54

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің проректорлары №3 жатақхананың асханасында кешкі ас дайындады.

Айсұлу Тәжіғалиқызы мерейлі 70 жаста

18 Окт 2019 36

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Иран орталығында университетіміздің қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының профессоры, ұстаз Айсұлу Тәжіғалиқызының 70 жас мерей тойына арналған жиын өтті.

Ақбаянды жеңісімен құттықтаймыз!

18 Окт 2019 37

Атырауда Жұмекен Нәжімеденов атындағы көркемсөз оқу шеберлерінің республикалық сайысы өтті.

«Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады»

18 Окт 2019 24

14 қазан күні  Университеттің 70 жылдығын қарсы алуға арналған 70 қадам бағдарламасы аясында Стандарттау күніне арналған «Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады» тақырыбындағы  физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті, физика және техникалық пәндер кафедрасының ұйымдастыруымен  дөңгелек үстел болып өтті.

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы кездесу өтті

18 Окт 2019 39

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында Атырау облыстық Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) жанынан құрылған Республикалық Арнайы мониторинг топтың мүшелерімен  кездесу өтті.