Түлектер тілегі

Халел Досмухамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің "Инновациялық білім беру" факультетінің бітіруші түлегі Турегелдиева Гулназ:

4 жыл ішінде осы университет арқылы сан-мыңдаған сұрақтарға жауап алып, өзімнің білімімен белсенділігімді арттырдым. Маған сенім білдірген барша ұстаздарыма, профессор-оқытушыларға айтар алғысым шексіз!

Ақтарылған ақ тілектер біздің жолымызды ашып қана қоймай, биіктерге бастайтынына бек сенімдімін. Университетімізді әрқашан мақтан тұтып, Ең озық ойлы түлектерді бiлiмдi де бiлiктi жас маман ретiнде ұшыра беруіне тілектеспін!

«Гуманитарлық ғылымдар және өнер» факультетінің бітіруші түлегі, магистрант Айдос Каримов:

Білімнің қара шаңырағы Батыс өлкесіндегі бірегей жоғары оқу орны Алаш арысы атанған Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен Тарих мамандығы бойынша Педагогика ғылымдарының магистрі академиялық дәрежесін алдық.Түлектердің алған біліміне, ғылымына қарап, Жоғары оқу орнының деңгейі анықталатыны сөзсіз. Барлығымыздың да алға қойған мақсатымыз бар. Сол мақсаттарымызды, міндеттерімізді орындауаға ұмытылудамыз. Бізді білім әлемінде өз мамандығымызға сай маман болуға қалыптасуға жол салған барша университет құрамына алғысым шексіз. Олар біздің қамқоршымыз, тілекшіміз.Өзіміз аяқтап отырған Университет жетістіктері алдағы кезеңдерде де мол табыстармен жаңа биіктерді бағындырып, біздерден кейінгі түлектерді де жаңа ізденістерге қанаттандыра бермек.Университет қабырғасында алған білімідерімізбен Егемен Еліміздің өркендеп-дамуына елеулі еңбек үлесін қосып, білікті маман болуымызға сеніміміз мол.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 33

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 39

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Конкурс жарияланады!

4 Июл 2019 122

Қазақстан Республикасы Білім жəне ғылым министрлігі, 010000 Астана қаласы, Мəңгілік ел көшесі, 8, 11-кіреберіс, «Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кəсіпорнының ректоры бос лауазымдық орнына конкурс жариялайды.

1776 түлек тәмамдады

3 Июл 2019 230

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің түлектеріне диплом табыстау салтанатты кеші болып өтті.