Түлектер тілегі

Халел Досмухамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің "Инновациялық білім беру" факультетінің бітіруші түлегі Турегелдиева Гулназ:

4 жыл ішінде осы университет арқылы сан-мыңдаған сұрақтарға жауап алып, өзімнің білімімен белсенділігімді арттырдым. Маған сенім білдірген барша ұстаздарыма, профессор-оқытушыларға айтар алғысым шексіз!

Ақтарылған ақ тілектер біздің жолымызды ашып қана қоймай, биіктерге бастайтынына бек сенімдімін. Университетімізді әрқашан мақтан тұтып, Ең озық ойлы түлектерді бiлiмдi де бiлiктi жас маман ретiнде ұшыра беруіне тілектеспін!

«Гуманитарлық ғылымдар және өнер» факультетінің бітіруші түлегі, магистрант Айдос Каримов:

Білімнің қара шаңырағы Батыс өлкесіндегі бірегей жоғары оқу орны Алаш арысы атанған Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен Тарих мамандығы бойынша Педагогика ғылымдарының магистрі академиялық дәрежесін алдық.Түлектердің алған біліміне, ғылымына қарап, Жоғары оқу орнының деңгейі анықталатыны сөзсіз. Барлығымыздың да алға қойған мақсатымыз бар. Сол мақсаттарымызды, міндеттерімізді орындауаға ұмытылудамыз. Бізді білім әлемінде өз мамандығымызға сай маман болуға қалыптасуға жол салған барша университет құрамына алғысым шексіз. Олар біздің қамқоршымыз, тілекшіміз.Өзіміз аяқтап отырған Университет жетістіктері алдағы кезеңдерде де мол табыстармен жаңа биіктерді бағындырып, біздерден кейінгі түлектерді де жаңа ізденістерге қанаттандыра бермек.Университет қабырғасында алған білімідерімізбен Егемен Еліміздің өркендеп-дамуына елеулі еңбек үлесін қосып, білікті маман болуымызға сеніміміз мол.

Бүгін «НұрОтан» партиясының хатшысы -ҒабидоллаАбдоллаұлы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды

12 Сен 2019 19

Партия хатшысы алдымен оқу орнымен танысып, жастармен кездесу өткізді. Мұнда Президент Жолдауы жайында әңгімелер өріліп, Жолдауды іске асыру жолдары тілге тиек етілді. Жастармен кездесуде ашық әңгіме жүргізген Ғабидолла Абдоллаұлы жатақхана мәселесін де сөз етті. Студенттердің жатын орындарымен танысып, мән-жайды білген партия хатшысы өз сөзін былайша өрбітті.

Жолдауды талдау

12 Сен 2019 29

ҚазақстанРеспубликасының Президенті Қ.К. Тоқаевтың «Сындарлы қоғамдық диалог – қазақстанның тұрақтылығы мен өркендеуінің негізі» – атты Қазақстан халқына Жолдауы 5 қыркүйек күні Атырау қаласының халыққа көмек көрсету орталығында  талқыланды.

Бизнеске бастар жол

12 Сен 2019 13

Бүгін университетімізде  Қазақстан Республикасы Қоғамдық даму министрлігінің мемлекеттік тапсырмасы шеңберінде «Жастар» ғылыми-зерттеу орталығы  «Мемлекеттік бағдарламалар арқылы жастарға кәсіпкерлікті қалай ашып, дамытуға болады» тақырыбында вебинар өткізді.