IT-орталығының білім алушыларын құттықтаймыз!

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің IT-орталығының  білім алушылары НұрОтан партиясы ұйымдастырған "IT-әлеуметтік мәселелерді шешу" Республикалық конкурсында жүлделі 1-ші орынға ие болды.

Сергей Кротиков пен Тен Евгений  "Көру қабілеті шектеулі және түс қабылдау ақауы бар адамдар үшін түс анықтау  Color Vision құрылғысын құру"   жобасын  ғылыми жетекшісі  Ж.Д. Габбасованың жетекшілігімен жүзеге асырған болатын. Оқушылар жарты жыл бойы Ж. Д. Габбасованың ғылыми жетекшілігімен "Color Vision" жасаумен жұмыс істеді. Бұл құрылғы көзі нашар адамдардың өмірін жеңілдетеді. Жабдықтың құны шамамен 9000 теңгені құрайды,ал әлемде мұндай құрылғылар 10 есе қымбат.
Шара соңы  жеңімпаздарға сертификаттар табыс етумен аяқталды.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 33

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 40

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Конкурс жарияланады!

4 Июл 2019 123

Қазақстан Республикасы Білім жəне ғылым министрлігі, 010000 Астана қаласы, Мəңгілік ел көшесі, 8, 11-кіреберіс, «Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кəсіпорнының ректоры бос лауазымдық орнына конкурс жариялайды.

1776 түлек тәмамдады

3 Июл 2019 230

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің түлектеріне диплом табыстау салтанатты кеші болып өтті.