Журналистерге арналған дөңгелек үстел өтті

Кеше Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде 28 маусым – «Байланыс және ақпарат қызметкерлері күніне» арналған дөңгелек үстел өтті. Оған жергілікті және республикалық БАҚ өкілдері қатысты.

Жиын барысында Әлеуметтік мәселелер және жастар саясаты жөніндегі проректор Қойшығұлова Ләйлә Ерболатқызы журналистерді университетіміздің медиа саясатымен таныстырып, бірлескен іс-шаралар жоспарланды. Сондай-ақ, Ләйла Ерболатқызы Атырау облысындағы білім мен ғылымның қара шаңырағы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің тыныс-тіршілігіне арналған мазмұнды мақалалар, ғалымдардың қоғамдағы маңызды мәселелер жөніндегі пікірлері БАҚ беттерінде ұдайы жарияланып отырғанын айта кетті. 2019 жылдың басынан бастап маусым айына дейінгі есеп бойынша облыстық «Атырау» газетіне 19, «Прикаспийская коммуна» газетіне 4, республикалық «Айқын» газетіне 2 мақала жарияланса, университетте өткізілген шаралар «Қазақстан-Атырау» телеарнасынан 23 рет көрсетілді.Осыған орай, аталмыш жиында жыл басынан бері университетімізде өткен барлық шараларға ақпараттық қолдау білдіріп, газет, телеарналарға жариялаған журналистер алғыс хатпен марапатталды. Университеттің журналистика кафедрасының меңгерушісі, қауымдастырылған профессор Мәншүк Тынышқалиқызы жергілікті БАҚ-пен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетімен бірлескен жобалар туралы сөз қозғады. Соңғы екі жыл ішінде «Журналистика» кафедрасының республика бойынша жеткен жетістіктерін баяндап, телеарна ішінен ашылып жатқан медиа аудиторияның болашақ тележурналистер дайындаудағы маңызын айта кетті. Республикалық «Қазақстан» ұлттық телеарнасының меншікті тілшісі Өнербек Жаңабаев өз тарапынан журналистика мамандарын дайындау ісінде әрқашан кәсіби қолдау көрсетуге дайын екенін, оқу жылынан бастап студенттерге айына екі рет шеберлік сағатын өткізуге келісім берді. Бұл жас журналистерге телеарнаның кәсіби мамандарынан білімдерін жетілдіріп қана қоймай, кәсіби өсуге қадам басады деп сенеміз. Келген қонақтар ризашылықтарын білдіріп, болашақта да университетпен тығыз байланыста жұмыс атқарамыз деп тарқасты.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 33

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 39

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Конкурс жарияланады!

4 Июл 2019 122

Қазақстан Республикасы Білім жəне ғылым министрлігі, 010000 Астана қаласы, Мəңгілік ел көшесі, 8, 11-кіреберіс, «Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кəсіпорнының ректоры бос лауазымдық орнына конкурс жариялайды.

1776 түлек тәмамдады

3 Июл 2019 230

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің түлектеріне диплом табыстау салтанатты кеші болып өтті.