Арыс үшін алаңдаймыз!

Ардақты арыстық ағайын, қымбатты бауырлар!
Арыс қаласында болған апатты жағдайға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті бей-жай қарай алмайды. Айтып келмейтін апаттың құрбаны болған арыстық ағайындарға қолдау білдіру мақсатында Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті ұжымы бір күндік жалақыларын аударады.
Құрметті Отандастар!
баршаңызды сабырлы болуға шақырамыз. Біз сіздермен біргеміз!

Құрметпен: Х.Досмұхамедов атындағы АтМу ұжымы

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 35

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 41

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Конкурс жарияланады!

4 Июл 2019 127

Қазақстан Республикасы Білім жəне ғылым министрлігі, 010000 Астана қаласы, Мəңгілік ел көшесі, 8, 11-кіреберіс, «Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кəсіпорнының ректоры бос лауазымдық орнына конкурс жариялайды.

1776 түлек тәмамдады

3 Июл 2019 230

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің түлектеріне диплом табыстау салтанатты кеші болып өтті.