«Қазақстан дамуының 10 бағыты»

Осындай тақырыппен кеше Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Әзербайжан мәдени орталығында» Қазақстан Республикасы Президенті Қ.К.Тоқаевтың ұлықтау рәсіміндегі белгіленген жоспарын талқылауға байланысты дөңгелек үстел болып өтті.

Жиынды Атырау өлкесінің тарихы, археологиясы және этнографиясы ғылыми-зерттеу орталығының директоры, т.ғ.д., профессор - Сапанов С.Ж. жүргізіп, баяндамашылар қатарында ғалым-хатшы, п.ғ.к.-Тыныбаева Б.К , Қазақстан Халқы Ассамблеясы институтының директоры, т.ғ.д-Кыдыралина Ж.Ү, гуманитарлық пәндер кафедрасының аға оқытушысы, ф.ғ.к- Кенжегалиев А.А болды.
Баяндамашылар өз баяндамаларында  Елбасының "Әлеуметтік-экономикалық жаңғырту-Қазақстан дамуының басты бағыты" атты Жолдауының 10 бағыты бойынша кеңінен түсініктеме берді. Ғалым-хатшы, п.ғ.к.-Тыныбаева Б.К жолдаудағы  халықтың әлеуметтік тұрмысын, елдің экономикасын көтеруге себепші болатын 10 бағыт бойынша атқарылатын жұмыстарды саралап өтті. Қазақстан Халқы Ассамблеясы институтының директоры т.ғ.д-Кыдыралина Ж.Ү жолдауда халықты жұмыспен қамту, жаңа жұмыс орындарының ашылуы, тұрғын үй мәселелерін  шешу бағытын баяндаса, гуманитарлық пәндер кафедрасының аға оқытушысы, ф.ғ.к Кенжегалиев А.А рухани жаңғыру бағытына кеңінен тоқталып өтті.
Жиын соңында дөңгелек үстелге жиналған магистранттар мен оқытушылар пікір алмасып, өз ойларымен бөлісті.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 33

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 40

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Конкурс жарияланады!

4 Июл 2019 122

Қазақстан Республикасы Білім жəне ғылым министрлігі, 010000 Астана қаласы, Мəңгілік ел көшесі, 8, 11-кіреберіс, «Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кəсіпорнының ректоры бос лауазымдық орнына конкурс жариялайды.

1776 түлек тәмамдады

3 Июл 2019 230

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің түлектеріне диплом табыстау салтанатты кеші болып өтті.