Жас өрендер Қадыр Жүсіппен жүздесті

Бүгін Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қазақ тілі және әдебиеті кафедрасының профессоры, филология ғылымдарының докторы, ақын Қадыр Жүсіппен кездесу өтті.

Бүгінгі кездесуде «Ұлы Даланың Ұлы тұлғалары»  атты Назарбаев Зияткерлік Мектептері арасындағы «Туған елге тағзым»  жобасы бойынша Тараз қаласының физика-математика бағытындағы, Петропавл қаласындағы химия-биология бағытындағы Назарбаев Зияткерлік  Мектептерінің ұстаздарымен және оқушылары болды. Қадыр Өтегенұлы  ғылымдағы жетістіктері туралы әңгімелеп, кездесуге келген қонақтарға көркем-әдеби кітаптарын және ғылыми еңбектерін тарту етті.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 47

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 46

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Конкурс жарияланады!

4 Июл 2019 137

Қазақстан Республикасы Білім жəне ғылым министрлігі, 010000 Астана қаласы, Мəңгілік ел көшесі, 8, 11-кіреберіс, «Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кəсіпорнының ректоры бос лауазымдық орнына конкурс жариялайды.

1776 түлек тәмамдады

3 Июл 2019 231

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің түлектеріне диплом табыстау салтанатты кеші болып өтті.