БАҚ арасындағы бәсеке

23 маусым күні Атырауда облыстық әкімшіліктің қолдауымен, Ішкі саясат басқармасының ұйымдастыруымен «Байланыс және ақпарат қызметкерлері» күніне арналған  БАҚ өкілдері арасында спорттық ойындар жарысы өтті.

Оған облыс бойынша телеарна, газет-журнал, сайт, т.б. бұқаралық ақпарат құралдарының өкілдерінен барлығы 8 команда қатысты. Командалар спорттың екі түрінен, атап айтқанда, шағын футбол және волейболдан сынға түсті. Аталмыш шараға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау  мемлекеттік университетінің МЕДИАОРТАЛЫҚ қызметкерлері биыл алғаш рет қатысты. БАҚ арасындағы бәсекеде медиаорталық командасы қарсыластарынан оза шауып, нәтижесінде футболдан ІІІ орын, волейболдан ІІ орынды жеңіп алды.  Спартакиаданың соңында жеңімпаздар мен жүлдегерлерге бағалы сыйлықтар табыс етілді.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 35

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 41

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Конкурс жарияланады!

4 Июл 2019 125

Қазақстан Республикасы Білім жəне ғылым министрлігі, 010000 Астана қаласы, Мəңгілік ел көшесі, 8, 11-кіреберіс, «Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кəсіпорнының ректоры бос лауазымдық орнына конкурс жариялайды.

1776 түлек тәмамдады

3 Июл 2019 230

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің түлектеріне диплом табыстау салтанатты кеші болып өтті.