Университет Самбо командасы биік тұғырда

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.

52 кг салмақта 2 курс студенті Әбу Аманжан I – орын.

57 кг салмақта 4 курс студенті Айдынбай Қайырберді I – орын.

62 кг салмақта 2 курс студенті Жұмабай Парасат I – орын.

90 кг салмақта 3 курс студенті Болатбекұлы Дәурен II – орын.

100 кг салмақта 3 курс студенті Ашықбаев Райымбек I – орын.

80 кг салмақта 3 курс студенті Самиғоллаева Эльмира I – орын.

+ 80 кг салмақта 3 курс студенті Қапсалиқова Сайда I – орын.

68 кг салмақта 3 курс студенті Дүйсенова Тілекші III – орын.

Жарысқа Қазақстан Республикасының 15 жоғары оқу командалары қатысты.

Жалпы командалық есепте университет ерлер құрама командасы 2- орын иленеді, ал қыздар командасы 5- орын алды. Команда жетекшілері Дене шынықтыру кафедрасының меңгерушісі, профессор, ҚР еңбек сіңірген жаттықтрушы Аралбаев Алпысбай Сейтқалиұлы және ДШ және БӘД кафедрасының аға оқытушысы Хабиров Рафаэль Ралитұлы.

"Kids University" балалар лагері ашылды

17 Июн 2019 7

Жазғы маусымның басталуына орай, лагерь алғашқы кезеңге 3 маусымнан бастап демалушыларды қабылдады. 10 күнге арналған жазғы лагерьге каникулдарын тиімді өткізуге келген 25 оқушы қатысты.Балалардың алғашқы күні салтанатты түрде студенттік билет алып, лагерьмен танысумен басталды.

Табысқа жету жолы

10 Июн 2019 97

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ студенттердің өзін – өзі басқару апталығы аясында студенттерге Корпоративті оқыту орталығының директоры Сұлтанова Зумрат Ғабитқызы«Табысқа жету жолы» атты тренингін өткізген еді.

Нұр-Сұлтан қаласындағы Қазақстан халқы Ассамблеясының форумы

4 Июн 2019 64

2019 ж. 29-31 мамыр аралығында ел астанасында Қазақстандағы кеңес кезіндегі жаппай саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне арналған Қазақстан халқы Ассамблеясының X Халықаралық форумы өтті.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019 102

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.