Университет Самбо командасы биік тұғырда

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.

52 кг салмақта 2 курс студенті Әбу Аманжан I – орын.

57 кг салмақта 4 курс студенті Айдынбай Қайырберді I – орын.

62 кг салмақта 2 курс студенті Жұмабай Парасат I – орын.

90 кг салмақта 3 курс студенті Болатбекұлы Дәурен II – орын.

100 кг салмақта 3 курс студенті Ашықбаев Райымбек I – орын.

80 кг салмақта 3 курс студенті Самиғоллаева Эльмира I – орын.

+ 80 кг салмақта 3 курс студенті Қапсалиқова Сайда I – орын.

68 кг салмақта 3 курс студенті Дүйсенова Тілекші III – орын.

Жарысқа Қазақстан Республикасының 15 жоғары оқу командалары қатысты.

Жалпы командалық есепте университет ерлер құрама командасы 2- орын иленеді, ал қыздар командасы 5- орын алды. Команда жетекшілері Дене шынықтыру кафедрасының меңгерушісі, профессор, ҚР еңбек сіңірген жаттықтрушы Аралбаев Алпысбай Сейтқалиұлы және ДШ және БӘД кафедрасының аға оқытушысы Хабиров Рафаэль Ралитұлы.

Қазақ тілі әліпбиін латын графикасына көшіру

22 Авг 2019 28

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ағымдағы жылдың 19-29 тамыз күндері Қазақ тілі әліпбиін латын графикасына көшіру жұмыстары аясында  шаралар өтуде.

Тимур - «Тілдарын» жеңімпазы

21 Авг 2019 21

Таяуда университетімізде «Тілдарын» облыстық олимпиадасы өтті. 9 үміткер қатысқан сайыста жастар қазақ, орыс, ағылшын тілдерінен білімдерін сынады.

Құрметті абитуриенттер!

6 Авг 2019 187

Жергілікті бюджет қаражаты есебінен (акимат гранты) 232 білім беру гранттары тағайындалды.

Білім беру гранттарын тағайындау конкурсына қатысуға өтініштерді ҚАБЫЛДАУ аяқталды

24 Июл 2019 156

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы №58 қаулысымен бекітілген «Бакалавр» немесе «магистр» дәрежелері берілетін жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білім алуға ақы төлеу үшін білім беру грантын беру қағидаларына сәйкес Республикалық бюджет қаражаты есебінен білім беру гранттарын беру конкурсына қатысу үшін өтініштер қабылдау ағымдағы жылғы 13 шілдеден баста 20-сы күні аяқталды.
Бүгінгі күнде конкурсқа қатысуға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті арқылы 1400-ге жуық өтініш қабылдады.
Білім гранты иегерлерінің тізімі тамыз айының 5-не дейін Ұлттық тестілеу орталығының https://www.testcenter.kz сайтына жарияланады.

Меморандумға қол қойылды

23 Июл 2019 113

Атырау облыстық полиция басқармасы, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен М.Бөкенбаев атындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты арасында үш жақты меморандумға қол қойылды