“Kids University» жаздық маусымы басталды

“Kids University» жаздық маусымы  басталды

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде балалардың дарындылығын анықтауға, қолдауға және дамытуға арналған бірегей жоба – “Kids University»  жаздық маусымын бастады.

“Kids University» жобасының басты мақсаты - қоғамның барлық топтарындағы жастарға университет білімінің қолжетімді екендігін көрсететін, балалардың білімге деген құмарлығын дамытуға көмектесетін, қалыпты мектептен өзгеше оқыту әдістемесін ұсынатын бірегей жоба.

Балалар лагерінің қатысушыларына дәрісті өз ісінің білікті мамандары жүргізетін болады.

Жаңа дүниені білемін, үйренемін, бос уақытымды тиімді пайдаланамын деген балалар ашылу салтанатында бас қосты.

Ректорлар тарихы. 15-бөлім.

7 Авг 2019 56

2016-2019 ж.ж.

Құрметті абитуриенттер!

6 Авг 2019 150

Жергілікті бюджет қаражаты есебінен (акимат гранты) 232 білім беру гранттары тағайындалды.