Біздің жастар білімге құштар

Шетелде қазақстандық жоғары білімнің экспорттық әлеуетін арттыру және шетелдік студенттерді ҚР-ЖОО на тарту мақсатында «Халықаралық бағдарламалар орталығы» Білім  және ғылым министірлігінің  қолдауымен Ресей Федерациясында «Қазақстанның  білім күндері» аясында білім беру  көрмелері мен кәсіптік бағдар беру жұмыстары  ұйымдастырылды.

Қазақстанның білім күндері, білім беру көрмесі кәсіптік бағдар беру жұмыстары 15-24 cәуір аралығында Ресей Федерациясының сегіз қаласында, атап айтар болсақ, Астрахань, Волгоград, Саратов, Самара,Оренбург,Орск, Челябинск,Омск қалаларында өтті.

Көрмеге Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен «Стратегиялық инновациялық және халықаралық даму» департаментінің маманы Р.Шотанова және Көптілді дайындық кафедрасының оқытушысы С. Тұржанова қатысты. Қазақстанның білім күндері аясында ұйымдастырылған білім беру көрмесіне Астрахань қаласындағы ҚР-ның консулы Шеккалиев Канат Магатұлы және Омск қаласының консулы Жусупбеков Конысбек Арынғазыұлы қатысып, болашақ ұрпақтың білімді болуы үшін бүгіннен бастап қам жасау керектігін қаперге берді. Аталған көрмеде ҚР- ның 12 жоғары оқу орны кәсіптік бағдар беру жұмыстарын жүйелі түрде жүргізіп, көпшіліктің көзайымына айналды. Ал, Ресей Федерациясы 10 мыңға жуық жастарды көрмеге қатыстыруды қамтыған. Жалпы, жастардың білімге деген құштарлығы білім көрмесінде анық байқалды.

"Kids University" балалар лагері ашылды

17 Июн 2019 8

Жазғы маусымның басталуына орай, лагерь алғашқы кезеңге 3 маусымнан бастап демалушыларды қабылдады. 10 күнге арналған жазғы лагерьге каникулдарын тиімді өткізуге келген 25 оқушы қатысты.Балалардың алғашқы күні салтанатты түрде студенттік билет алып, лагерьмен танысумен басталды.

Табысқа жету жолы

10 Июн 2019 99

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ студенттердің өзін – өзі басқару апталығы аясында студенттерге Корпоративті оқыту орталығының директоры Сұлтанова Зумрат Ғабитқызы«Табысқа жету жолы» атты тренингін өткізген еді.

Нұр-Сұлтан қаласындағы Қазақстан халқы Ассамблеясының форумы

4 Июн 2019 64

2019 ж. 29-31 мамыр аралығында ел астанасында Қазақстандағы кеңес кезіндегі жаппай саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне арналған Қазақстан халқы Ассамблеясының X Халықаралық форумы өтті.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019 104

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Университет Самбо командасы биік тұғырда

3 Июн 2019 38

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.